معماری
خانه / اخبار / یکی از سرکردگان طالبان پاکستان در کراچی کشته شد

یکی از سرکردگان طالبان پاکستان در کراچی کشته شد

۵۶ دقیقه پیش
اخبار بین الملل

۱ بازدید

یکی از سرکردگان طالبان پاکستان در کراچی کشته شد

به گزارش ازامروز، منابع پلیس پاکستان اعلام کردند این عملیات ضدترویستی پس از دریافت یک سری اطلاعات دقیق از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی این کشور مبنی بر حضور تعدادی تروریست در منطقه ‘مالیر’ کراچی انجام شد.
گزارش ها حاکی است برخی افراد کشته شده در این عملیات، در حملات تروریستی متعدد در گذشته دست داشته اند و برخی از آنان نیز درحال تعلیم دیدن برای انجام حملات انتحاری بودند.
نیروهای پلیس مقدار زیادی سلاح سبک و مواد منفجره از مخفی گاه این تروریست ها کشف کردند.
همچنین روابط عمومی ارتش پاکستان اعلام کرد که در جریان حملات شب گذشته جنگنده های نیروی هوایی این کشور به مواضع و مخفی گاه های شناسایی شده تروریست ها در مناطق شمال غربی پاکستان(منطقه قبیله ای خیبر ایجنسی)، تعدادی از آنان کشته شدند و خسارات زیادی به مخفی گاه های آنان وارد شد.
پس از وقوع حملات تروریستی و انفجارهای انتحاری پی در پی که روزهای گذشته در مناطق مختلف پاکستان رخ داد و بیش از یکصد کشته و صدها مجروح برجای گذاشت، نیروهای مسلح این کشور بار دیگر روند علمیات های ضدتروریستی و حمله به مواضع شبه نظامیان را تشدید کرده اند.
طبق گزارش نهادهای رسمی پاکستان، در نتیجه عملیات های ضدتروریستی روزهای اخیر در مناطق مختلف پاکستان، بیش از یکصد تروریست کشته و صدها نفر مظنون به دست داشتن در فعالیت های تروریستی یا همکاری با آنها، بازداشت شده اند.
آساق**۱۷۲۳ – انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

یکی از سرکردگان طالبان پاکستان در کراچی کشته شد

همچنین ببینیدکمبود شدید مواد غذایی در یمن سرخط روزنامه های هند/۴ اسفند دهلی نو- ازامروز- کمبود …


لینک منبع

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

تصمیم دبیرکل سازمان ملل برای تغییر فرستاده این سازمان به سوریه

mahdi4187 ۵۹ دقیقه پیش اخبار بین الملل ۱ بازدید تصمیم دبیرکل سازمان ملل برای تغییر …

پاسخ دهید

قالب وردپرس