معماری
خانه / ورزشی / یونایتد ۴ – ۰ وستهام؛ آغاز مقتدرانه شیاطین سرخ

یونایتد ۴ – ۰ وستهام؛ آغاز مقتدرانه شیاطین سرخ

یونایتد ۴ – ۰ وستهام؛ آغاز مقتدرانه شیاطین سرخ

 

به گزارش “ورزش سه”، بازی با برتری یونایتدها آغاز شد و این تیم از همان ابتدا به سمت دروازه وستهام حمله ور شد. در دقیقه ۱۲ و روی اشتباه مدافعان وستهام، میخیتاریان صاحب موقعیت شد که ضربه او از بالای دروازه خارج شد.

 

 

 

 

دقایقی بعد و روی حرکت دیدنی ماتا، لوکاکو بهترین فرصت را برای باز کردن دروازه وستهام داشت اما این گلزن بلژیکی در محوطه متوقف شد که داور اعتقادی به خطا نداشت.

 

اما حملات یونایتد در دقیقه ۳۳ بالاخره به نتیجه رسید. روی پاس عمقی راشفورد، لوکاکو با دروازه وستهام تک به تک شده و موفق شد با ضربه ای دقیق تیمش را به گل اول برساند.

 

 

 

 

در اواخر نیمه اول و روی همکاری پوگبا و راشفورد، مهاجم جوان یونایتد فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او در اختیار جو هارت قرار گرفت. در دقیقه ۴۵، ضربه آیو بعد از برخورد با اریک بایی توسط دخیا مهار شد تا نیمه اول با تک گل برتری شاگردان مورینیو به پایان برسد.

 

 

 

 

با شروع نیمه دوم، حملات یونایتد ادامه یافت و راشفورد بهترین فرصت را برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه ۵۳، شیاطین سرخ به گل دوم رسیدند. یونایتد از جناح چپ صاحب ضربه ایستگاهی شد و با ارسال دقیق میخیتاریان، لوکاکو این بار با ضربه سر موفق به باز کردن دروازه جو هارت شد.

 

 

 

 

 

در دقیقه ۵۸، آرناتوویچ بهترین فرصت را برای کم کردن اختلاف داشت اما ضربه او به دیرک دروازه دخیا برخورد کرد. لحظاتی بعد در دو صحنه لوکاکو و پوگبا موقعیت خوبی برای گلزنی داشتند که این اتفاق رخ نداد.

 

در دقیقه ۶۵ یک بار دیگر یونایتد در آستانه گلزنی بود اما ضربه زیبای راشفورد با بدشانسی این تیم به دیرک دروازه وستهام برخورد کرد تا بهترین فرصت برای گل سوم یونایتد از بین برود. دقایقی بعد، لوکاکو شانس خود را از راه دور امتحان کرد اما ضربه او با فاصله به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه ۸۸ شیاطین سرخ به گل سوم هم رسیدند. با پاس دیدنی میخیتاریان، مارسیال در موقعیت تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای تمام کننده گل چهارم را به ثمر رساند.

 

اما این پایان کار نبود و در در دقیقه ۹۰ و روی پاس مارسیال، این بار پوگبا موفق شد گلزنی کرده و تیمش را ۰-۴ پیش اندازد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا یونایتد با ۴ گل وستهام را مغلوب کند.

یونایتد ۴ – ۰ وستهام؛ آغاز مقتدرانه شیاطین سرخ

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

راهکار منچستر برای ممانعت از جدایی پوگبا

راهکار منچستر برای ممانعت از جدایی پوگبا کد خبر: wlX4r زمان: ۱۴:۵۲ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس