معماری
خانه / ورزشی / آمار جالب گلزنی رئال مادرید افت کرده

آمار جالب گلزنی رئال مادرید افت کرده

آمار جالب گلزنی رئال مادرید افت کرده



کد خبر: ۱۴۶۹۹۳۶/۴۲

زمان: ۲۰:۵۶  
۱۳۹۶/۰۸/۰۳

بازدید: ۲,۲۰۳



علیرغم افت در آمار گلزنی، کهکشانی ها تنوع فوق العاده ای در انتخاب گلزن خود در این فصل داشته اند.

 

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید در فصل جاری در ۹ بازی خود موفق به زدن ۱۸ گل شده که بدترین آمار آنها از سال ۲۰۰۶ و دوران فابیو کاپلو به شمار می آید و بسیاری دلیل اصلی کاهش میانگین گلزنی کهکشانی ها را دور بودن رونالدو از روزهای اوج در این فصل می دانند.

 

 

 

 

تیم زیدان در حال حاضر در رده پنجم گلزن ترین تیم های لالیگا در کنار سلتاویگو قرار دارد و بالاتر از آنها بارسلونا (۲۶ گل)، والنسیا (۲۵ گل)، رئال سوسیه داد (۲۰ گل) و رئال بتیس (۲۰ گل) به ثمر رسانده اند.

 

در تمامی رقابت های امسال لوس بلانکوس موفق به زدن ۳۲ گل شده که ۴ گل کمتر از همین مقطع در سال قبل بوده و جالب اینجاست که تیم زیدان پارسال در این موقع ۲ بازی کمتر نیز انجام داده بود.

 

 

 

 

اما نکته جالب اینجاست که علیرغم افت محسوس آمار گلزنی، سیاست چرخشی زیدان باعث شده رئال مادرید بیشترین تعداد گلزن را در فصل جاری داشته باشد.

 

با گلزنی مارسلو برابر ایبار، تعداد گلزنان این فصل رئال به ۱۱ گلزن رسید که آسنسیو (۳گل)، گرت بیل- ایسکو- سبایوس (۲گل)، رونالدو- بنزما- مایورال- واسکز- کاسمیرو- مارسلو- تونی کروس (۱گل) به ثمر رسانده اند که رئال را بالاتر از سوسیداد با ۱۰ و بارسا و والنسیا با ۹ گلزن قرار داده است.

آمار جالب گلزنی رئال مادرید افت کرده

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت انگیز!

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت …

پاسخ دهید

قالب وردپرس