معماری
خانه / ورزشی / تنها بانوی تکواندوکار ایران در گرند اسلم (عکس)

تنها بانوی تکواندوکار ایران در گرند اسلم (عکس)

تنها بانوی تکواندوکار ایران در گرند اسلم (عکس)کد خبر: ۱۴۹۷۱۰۴/۳۲

زمان: ۱۶:۱۴  
۱۳۹۶/۱۰/۲۲

بازدید: ۹,۳۱۲ناهید کیانی به عنوان تنها بانوی تکواندو ایران راهی اولین گرند اسلم سال ۲۰۱۸ می شود.

به گزارش “ورزش سه” ناهید کیانی تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم کشورمان که پیش از این موفق به کسب برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ و برنز بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ شده بود این روزها خود را برای حضور در میدانی آماده کرده که با حضور ۱۲ تکواندوکار برتر جهان برگزار می‌شود.


او در این باره گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم؛ شرایطم به نسبت قبل خیلی بهتر شده و پیشرفت را حس می‌کنم. بازیکن چپ‌ پایی بودم؛ اما پای‌راستم را هم فعال کردم و با هردو پا مبارزه می‌کنم. همچنین با توجه به اینکه زیر نظر پزشک تغذیه وزنم را کم می‌کنم؛ کمتر اذیت شدم و برای کسب بهترین نتیجه بر روی شیاپ‌چانگ می‌روم. با توجه به اینکه قرعه‌کشی این رقابت‌ها انجام شده حریفان را آنالیز کردم و تمامی شرایط را سنجیدم تا انشاا… مزد زحمات خود را با به دست آوردن نخستین مدال بانوان در مسابقات گرنداِسلم بگیرم. 

 


وی با بیان اینکه با کسب مدال برنز در رقابت‌های انتخابی گرنداِسلم جواز شرکت در این مسابقات را بدست آوردم، گفت: خدا را شکر توانستم در رقابت‌های کسب سهمیه حضورم را در این رویداد قطعی نمایم. هرچند که در آن رقابت‌ها نیز می توانستم مدال طلا کسب کنم؛ اما شرایط آن طور که در نظر داشتم پیش نرفت. سطح فنی مسابقات گرنداِسلم کمتر از المپیک نیست و تمامی مبارزات سنگین است؛ اما من تلاشم را می‌کنم که در این رقابت‌ها با بهترین نتیجه برگردم.

تنها بانوی تکواندوکار ایران در گرند اسلم (عکس)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

فعلا همه قول مدال می دهند/ اظهارات ملی پوشان دوومیدانی پس از ورود به جاکارتا

فعلا همه قول مدال می دهند/ اظهارات ملی پوشان دوومیدانی پس از ورود به جاکارتا …

پاسخ دهید

قالب وردپرس