معماری
خانه / ورزشی / انتخاب جانشین مشحون در یک رقابت هیجان انگیز/ طباطبایى سکاندار بسکتبال در ۴ سال آینده شد

انتخاب جانشین مشحون در یک رقابت هیجان انگیز/ طباطبایى سکاندار بسکتبال در ۴ سال آینده شد

انتخاب جانشین مشحون در یک رقابت هیجان انگیز/ طباطبایى سکاندار بسکتبال در ۴ سال آینده شدکد خبر: ۱۴۹۷۲۸۹/۴۴

زمان: ۱۲:۰۰  
۱۳۹۶/۱۰/۲۳

بازدید: ۴,۱۷۷


انتخاب جانشین مشحون در یک رقابت هیجان انگیز

مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال از دقایقی قبل در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

به گزارش “ورزش سه”، مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال از ساعت ۱۰ صبح امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. نزدیک به ۴۰ روز قبل بود که محمود مشحون به دلیل بازنشستگی استعفا کرد و در این مدت نصرالله پریچهره به عنوان سرپرست در فدراسیون حضور داشت.


۲۴ نفر برای حضور در این انتخابات نامزد شده بودند که در نهایت ۱۵ نفر صلاحیتشان از سوی وزارت ورزش تایید شد.


۱- بهروز منتقمی، ۲- سیدمهرداد هاشمی، ۳- رمضانعلی دولو، ۴- مهرداد آگین، ۵- مازیار ناظمی، ۶- سیدحسن طباطبائی، ۷- کرم الله علیمرادی، ۸- رضا درویش، ۹- غلامعلی محمد علیپور، ۱۰– رضا مهندسی، ۱۱- رامین احمدی طباطبائی، ۱۲- محمد رضاعلی، ۱۳- جواد داوری، ۱۴- حسن میرزاآقابیک و ۱۵- داریوش سلیمی کاندیداهای تائید صلاحیت شده بودند.


با این حال در مجمع همانطور که قابل پیش بینی بود، چند تن از کاندیداها حاضر نشدند. غلامعلی محمد علیپور، مازیار ناظمی، بهروز منتقمی، رضا درویش و مهرداد هاشمی ۵ کاندیدای غایب بودند تا انتخابات با حضور ۱۰ کاندیدای باقی مانده برگزار شود.

 

 • ریاست مجمع برعهده محمدرضا داورزنی معاونت قهرمانی وزارت ورزش است و شاهرخ شهنازی نیز به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع حاضر بودند.

 

 

 • کاندیداها به ترتیب پشت تربیون حاضر می شوند و برنامه های خود را به اعضای مجمع ارائه می دهند.

 

 

 • رامین طباطبایی که از او به عنوان یکی از کاندیداهاى دارای شانس و مورد حمایت وزارت ورزش نام برده می شود، در صحبت هاى خود به ملاقات حضورى با روساى هیات هاى استانى اشاره کرد. جالب اینکه بعد از پایان صحبت هاى طباطبایى او مورد تشویق اعضاى مجمع قرار گرفت.

 

 • جواد داورى، یکى دیگر از کاندیداها و بازیکن سابق تیم ملى در اظهاراتش از تاخیر در اعلام تایید صلاحیتش از سوى وزارت ورزش گلایه کرد.

 

 • به دلیل تعداد بالاى کاندیدا، طبق اعلام رییس مجمع هر کدام از کاندیداها ٨ دقیقه وقت براى صحبت کردن دارند. این در حالى است که در سایر مجامع هر کاندیدا ١٠ دقیقه وقت داشت.

 

 

 • رمضانعلى دولو که قبلا سابقه سرپرستى فدراسیون را هم دارد، هنگام اعلام برنامه هایش به اقداماتى که در دوره سرپرستى بین ٢ دوره ریاست مشحون اتفاق افتاده بود، اشاره کرد.

 

 •  داریوش سلیمى که به عنوان آخرین نفر صلاحیتش تایید شد، بعد از رفتن پست تربیون انصراف خودش را اعلام کرد.

 

 • بعد از این اتفاق على توفیق، دبیر مجمع تذکر داد هر کاندیدایى قصد انصراف دارد، باید قبل از رفتن پشت تربیون اعلام کند.

 

 • سید حسن طباطبایی که در روزهاى اخیر شایعاتى پیرامون حمایت مشحون، رییس سابق فدراسیون از او مطرح بود، از فرصتى که براى ارائه برنامه هایش داشت، بیشتر براى تشکر از دیگران استفاده کرد! او در پایان اعلام کرد برنامه هایش را به اعضاى مجمع قبلا ارائه کرده است.

 

 • کرم الله علیمرادى، یکى دیگر از کاندیداها وعده ساخت سالن بسکتبال در تهران را داد. او از اینکه زمانش زود به پایان رسید، تعجب کرد که باعث خنده اعضاى مجمع شد.

 

 • رضا مهندسى به عنوان نهمین کاندیدا پشت تربیون رفت و برنامه هاى خود را ارائه کرد. گفته می شود او هم داراى شانس خوبى براى کسب راى در مجمع است. ضمن اینکه سلیمى هم به نفع او انصراف داد.

 

 • حسن میرزاآقابیک هم آخرین کاندیدایى بود که پشت تربیون رفت و برنامه هاى خود را ارائه کرد و با تشویق اعضا روبرو شد.

 

 • طبق اعلام دبیر مجمع، کرم الله علیمرادى نیز انصراف خود را قبل از راى گیرى اعلام کرد.

 

 • بدین ترتیب راى گیری از اعضاى مجمع براى رقابت ٨ کاندیداها آغاز شد.

 

 

 

 • در پایان راى گیرى و با شمارش آرا نتایج زیر اعلام شد: رامین طباطبایی ٢٣ رای، رضا مهندسى ٨ راى، سید حسن طباطبایی ۶ راى، جواد داورى ٣ راى و حسن میرزاآقابیک یک راى.

 

 

 • بدین ترتیب رامین طباطبایی توانست با اکثریت آرا پیروز انتخابات شده و براى ۴ سال آینده اداره فدراسیون بسکتبال را برعهده بگیرد.


 

 

عکس‌ها از امیرحسین خیرخواه

 

 

 

 

 

 

انتخاب جانشین مشحون در یک رقابت هیجان انگیز/ طباطبایى سکاندار بسکتبال در ۴ سال آینده شد

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

طعنه آمیز؛ پوگبا پاداش وفاداری می گیرد!

طعنه آمیز؛ پوگبا پاداش وفاداری می گیرد! کد خبر: WjLDQ زمان: ۲۱:۰۶ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس