معماری
خانه / ورزشی / توقف بی موقع اینتر در خانه آتالانتا

توقف بی موقع اینتر در خانه آتالانتا

توقف بی موقع اینتر در خانه آتالانتاکد خبر: ۱۵۱۷۴۷۰/۳۰

زمان: ۰۱:۱۱  
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

بازدید: ۱,۹۱۳اینتر در دیداری خارج از خانه مقابل آتالانتا با نتیجه ۰-۰ متوقف شد و فرصت صعود به رتبه سوم جدول سری آ را از دست داد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان لوچانو اسپالتی که هفته گذشته مقابل تورینو با یک گل مغلوب شده بودند، در دیدار امشب هم نتوانستند دروازه آتالنتا را باز کنند و دو امتیاز ارزشمند دیگر را از دست دادند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت. در دقیقه ۵ و روی یک پاس در عمق عالی، گومز می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت. برتری بازیکنان آتالانتا ادامه داشت و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند.

 

 

در ادامه بازیکنان اینتر تا اندازه ای پیش کشیدند اما در دقیقه ۱۹ باز هم این تیم میزبان بود که می توانست به گل برسد ولی واکنش تماشایی سمیر هاندانوویچ، مانع از گلزنی بارو شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم آتالانتا شروع بهتری داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۰ به گل برسند اما این بار هم با خوش شانسی بازیکنان اینتر، توپ از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

در ادامه بازی تا اندازه ای از تب و تاب افتاد اما در دقایق پایانی این اینتری ها بودند که نمایش هجومی تری داشتند و حتی می توانستند به گل برسند اما موقعیت های آنها نیز تبدیل به گل نشد و بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

توقف بی موقع اینتر در خانه آتالانتا

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

برد مهم بارسا در شب اشک ها و لبخندها(عکس)

برد مهم بارسا در شب اشک ها و لبخندها(عکس) کد خبر: ۱۶۹۴۷۱۴/۵۲ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس