معماری
خانه / ورزشی / لیورپول ۳ – ۰ بورنموث؛ بیخ گوش یونایتد!

لیورپول ۳ – ۰ بورنموث؛ بیخ گوش یونایتد!

لیورپول ۳ – ۰ بورنموث؛ بیخ گوش یونایتد!

 

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول در شبی که فرصت های خوبی را از دست داد، ۰-۳ بورنموث را مغلوب کرد و با یک بازی بیشتر، به یک امتیازی یونایتد رسید.

 

اولین فرصت بازی برای لیورپول مصادف با گلزنی بود. روی ارسال هندرسون، ضربه سر اول مانه توسط گلر بورنموث مهار شد اما در ریباند خود مانه گل اول را به ثمر رساند.

 

 

 

در دقیقه ۱۷ محمد صلاح فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه زیبای او با عکس العمل آسمیر بگوویچ همراه بود.

 

در دقیقه ۲۸ ستاره مصری لیورپول تقریبا در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما تکل فوق العاده کوک مانع گلزنی صلاح شد. در ادامه چمبرلین با یک ضربه محکم دروازه بورنموث را تهدید کرد که نتیجه ای نداشت تا نیمه اول علیرغم برتری لیورپول تنها یک گل برای آنها به همراه داشته باشد.

 

اولین فرصت نیمه دوم هم برای لیورپول ایجاد شد اما ضربه سرکش فن دایک در دقیقه ۵۵ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد صلاح مقابل دروازه بورنموث صاحب موقعیت شد اما ضربه او در اختیار بگوویچ قرار گرفت.

 

اما در دقیقه ۷۰ لیورپول به گل دوم رسید. روی ارسال آرنولد، صلاح موفق شد با یک ضربه سر هوشمندانه گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

 

 

دقایقی بعد فرمینو بخت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما در موقعیت تک به تک به حدی تعلل کرد که مدافعان بورنموث دروازه را نجات دادند.

 

اما حملات لیورپول یک بار دیگر در دقیقه ۸۸ جواب داد و این بار فرمینو موفق شد با یک ضربه زمینی از درون محوطه دروازه بورنموث را باز کند تا این تیم با ۳ گل بورنموث را شکست دهد.

لیورپول ۳ – ۰ بورنموث؛ بیخ گوش یونایتد!

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

برد مهم بارسا در شب اشک ها و لبخندها(عکس)

برد مهم بارسا در شب اشک ها و لبخندها(عکس) کد خبر: ۱۶۹۴۷۱۴/۵۲ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس