معماری
خانه / ورزشی / اختلاف یک امتیازی برای ۴ هفته پرالتهاب/ یوونتوس ۰-۱ ناپولی: جنوبی ها، برنده جنگ بزرگ

اختلاف یک امتیازی برای ۴ هفته پرالتهاب/ یوونتوس ۰-۱ ناپولی: جنوبی ها، برنده جنگ بزرگ

اختلاف یک امتیازی برای ۴ هفته پرالتهاب/ یوونتوس ۰-۱ ناپولی: جنوبی ها، برنده جنگ بزرگ

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مائوریسیو ساری در فاصله ۴ هفته تا پایان رقابت های این فصل سری آ، فاصله شان با یوونتوس را به یک امتیاز کاهش دادند تا امیدهای شان برای فتح اسکودتو، پررنگ تر از قبل شود.

ناپلی ها بازی را بهتر آغاز کردند و اینسینیه می توانست در همان دقیقه ۲ بازی دروازه یووه را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود و تا اندازه ای هم به خشونت کشیده شد؛ به طوری که داور مجبور شد در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، دو کارت زرد به بازیکنان یوونتوس نشان بدهد.

در ادامه یوونتوسی ها تا اندازه ای پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۱۷ به گل برتری برسند اما شوت تماشایی میرالم پیانیچ از روی یک ضربه آزاد، به تیر دروازه برخورد کرد.

 

 

 

پس از آن نوبت بازیکنان میهمان بود که دو موقعیت خطرناک پیاپی روی دروازه یووه ایجاد کنند اما واکنش خوب بوفون و ضربه کم دقت مارک همسیک، باعث شد تا دروازه بیانکونری باز نشود.

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها شکل نگرفت و در نهایت این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ها ایجاد شد اما باز هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

پس از سپری شدن این دقایق ناپلی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه یووه توفیقی نداشتند. در دقیقه ۷۳ خوسه کایخون صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه والی تماشایی او را بوفون مهار کرد.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، تلاش بازیکنان ناپولی برای رسیدن به گل شدت گرفت اما یوونتوسی ها با تمام توان به دنبال حفظ نتیجه بودند.

اما در حالی که به نظر می رسید بازی با همان نتیجه مساوی به پایان خواهد رسید، سرانجام ناپولی در دقیقه ۹۰ به گل رسیدند. روی ضربه کرنر کایخون بود که کولیبالی با یک ضربه سر مقتدرانه، دروازه بوفون را باز کرد و پیروزی ناپولی را رقم زد.

با این نتیجه فاصله دو تیم به یک امتیاز کاهش پیدا کرد و با توجه به اینکه یووه در ۴ دیدار باقی مانده، دو دیدار دشوار مقابل اینتر و رم دارد، ناپلی ها به کسب عنوان قهرمانی بسیار امیدوار شدند.

اختلاف یک امتیازی برای ۴ هفته پرالتهاب/ یوونتوس ۰-۱ ناپولی: جنوبی ها، برنده جنگ بزرگ

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

جحفلی نمایش خیلی خوبی داشت؛/ مامیچ: بدون چند بازیکن اصلی، به فینال نزدیک شدیم

جحفلی نمایش خیلی خوبی داشت؛/ مامیچ: بدون چند بازیکن اصلی، به فینال نزدیک شدیم …

پاسخ دهید

قالب وردپرس