معماری
خانه / ورزشی / هارت: دعوت نشدن به جام جهانی برایم دشوار است

هارت: دعوت نشدن به جام جهانی برایم دشوار است

هارت: دعوت نشدن به جام جهانی برایم دشوار استکد خبر: ۱۵۲۴۷۲۷/۳۱

زمان: ۱۳:۳۲  
۱۳۹۷/۰۲/۲۸

بازدید: ۶,۱۷۴جو هارت، دروازه بان سابق تیم ملی انگلیس، از اینکه در فهرست ۲۳ نفره انگلیس برای جام جهانی قرار نگرفته، ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، هارت در طول مقدماتی جام جهانی از کلیدی ترین بازیکنان انگلیس بود ولی پس از اینکه در سیتی جایگاه خود را از دست داد، او در ابتدا راهی تورینو شد و سپس به انگلیس بازگشت و در وستهام فوتبالش را ادامه داد ولی در نهایت در فهرست گرت ساوتگیت قرار نگرفت. گلر با تجربه انگلیسی، ناراحتی اش از این موضوع را در اینستاگرام بیان کرد.

 

 

 

 

او گفت:” نمی‌توانم دروغ بگویم، از این موضوع خیلی ناراحت هستم. پس از دو سال تلاش برای اینکه شرایط دشواری را که برایم پیش آمده بود، پشت سر می‌گذاشتم، قبول کردن این موضوع خیلی دشوار است. افتخار می‌کنم که در تمام دقایق مرحله مقدماتی بازی کردم و نقش مهمی در تیم ایفا کردم. توانایی‌هایم را می‌شناسم و می‌دانم که چه میزان می‌توانم به تیم کمک کنم. برای تیم ملی انگلیس آرزوی موفقیت دارم، هر چند که من در کنار آنها نخواهم بود. با پیراهن انگلیس و در کنار هواداران، حامی تیم خواهم بود. ترسی وجود ندارد و باید در جام جهانی موفق باشیم. سه شیر هستم و مفتخر.”

هارت: دعوت نشدن به جام جهانی برایم دشوار است

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

جحفلی نمایش خیلی خوبی داشت؛/ مامیچ: بدون چند بازیکن اصلی، به فینال نزدیک شدیم

جحفلی نمایش خیلی خوبی داشت؛/ مامیچ: بدون چند بازیکن اصلی، به فینال نزدیک شدیم …

پاسخ دهید

قالب وردپرس