معماری
خانه / ورزشی / اینیستا: شاید بعد از جام جهانی هم برای اسپانیا بازی کنم

اینیستا: شاید بعد از جام جهانی هم برای اسپانیا بازی کنم

اینیستا: شاید بعد از جام جهانی هم برای اسپانیا بازی کنم

به گزارش “ورزش سه”، اینیستا که از بارسا جدا شد و به باشگاه ژاپنی ویسل کوبه پیوست و بسیاری انتظار دارند که او در ۳۴ سالگی، آخرین تورنمنت بزرگش را با اسپانیا سپری کند اما او تاکید کرد که همه چیز به شرایط بدنی اش و اوضاعش در جی لیگ بستگی دارد.

او به خبرنگاران گفت:” این جام جهانی می تواند آخرین حضور من در تیم ملی باشد اما وقتی این رقابت ها تمام شود، من همه چیز را آنالیز می کنم و کارم را در تیم جدیدم شروع خواهم کرد. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

 

من احتمال اینکه به بازی در تیم ملی ادامه بدهم را رد نمی کنم اما خیلی دشوار است زیرا همیشه زندگی من با بارسا و تیم ملی اسپانیا گره خورده بود. پس از این رقابت ها، من باید همه چیز را آنالیز کنم و تصمیم بگیرم.

البته این هافبک تاکید کرد که در حال حاضر تنها روی دیدارهای اسپانیا در جام جهانی تمرکز دارد و می خواهد از حضور در این رقابت ها لذت ببرد:” این رقابت های ویژه ای است زیرا آخرین جام جهانی من خواهد بود. اما نمی خواهم فکر کنم که این آخرین جام جهانی ام است؛ مانند اولین جام جهانی ام با آن برخورد می کنم.

اگر مانند آخرین جام جهانی با آن برخورد کنید، روی ذهن شما تاثیر می گذارد؛ به همین دلیل مانند اولین جام جهانی ام با آن برخورد می کنم. بعد از دو تورنمنت ناامیدکننده، جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶، این یک چالش بزرگ برای ماست.”

 

 

اینیستا همچنین در مورد آخرین هفته های حضورش در بارسا و خداحافظی احساسی اش از این باشگاه صحبت کرد:” خداحافظی طولانی ای نبود. من تلاش کردم تا هر لحظه را در ذهن نگه دارم؛ هر شرایطی که در آن زندگی کردم. لحظات شگفت انگیزی برای من بود؛ فراتر از یک رویا.

من همیشه برای هواداران احترام قائل هستم و آنها را دوست دارم اما این چیزی است که توصیف آن دشوار است. احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم.”

اینیستا: شاید بعد از جام جهانی هم برای اسپانیا بازی کنم

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

طعنه آمیز؛ پوگبا پاداش وفاداری می گیرد!

طعنه آمیز؛ پوگبا پاداش وفاداری می گیرد! کد خبر: WjLDQ زمان: ۲۱:۰۶ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس