معماری
خانه / ورزشی / با استیل بازی کنید و افتخار بیافرینید/ پیام ساوتگیت به بازیکنان انگلستان

با استیل بازی کنید و افتخار بیافرینید/ پیام ساوتگیت به بازیکنان انگلستان

با استیل بازی کنید و افتخار بیافرینید/ پیام ساوتگیت به بازیکنان انگلستانکد خبر: ۱۵۲۹۸۷۴/۴۳

زمان: ۱۸:۴۴  
۱۳۹۷/۰۳/۲۲

بازدید: ۲,۳۳۴


با استیل بازی کنید و افتخار بیافرینید

تیم ملی انگلستان درحالی پا به رقابت های جام جهانی می گذارد که مثل همیشه هواداران این تیم در انتظار شکستن طلسم و نحسی ناکامی در جام های جهانی هستند.

به گزارش” ورزش سه ” انگلیسی ها قبل از هر جام جهانی امیدوارند که سرانجام بتوانند یک بار دیگر بعد از آن قهرمانی جنجالی در سال ۱۹۶۶ به این افتخار بزرگ برسند اما تا امروز و بعد از حدود نیم قرن هنوز به این آرزو نرسیده اند. این توقع امروز از تیم ملی انگلستانی که به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رفته نیز وجود دارد که بتواند سرانجام پایانی بر ناکامی های ملی انگلستان باشد هرچند واقعیت این است که این انگلستان بهترین انگلستان دهه های اخیر نیست و تیم هایی به مراتب پرستاره تر بوده اند که به توفیق نرسیداه اند. با این وجود حضور گرت ساوتگیت مربی جوان و بازیکنان آماده ای که در لیگ برتر بازی می کنند می تواند تاریخ را برای انگلیسی ها ورق بزند. ساوتگیت که خودش تجربه بازی در جام جهانی با انگلستان را دارد با انگیزه بالا به دنبال رسیدن به افتخارات بزرگ است. روزنامه سان امروز روی جلد خود با انتشار عکسی از سرمربی جوان تیم ملی انگلستان تیتری با عنوان «پیام ساوتگیت به بازیکنان» نوشت:« با استیل بازی کنید، با لبخند بازی کنید، لذتبخش و سرگرم کننده بازی کنید،  با کارتان شادی را به کشور بدهید. افتخار بیافرینید.»  


انگلستان در این دوره از رقابت های جام جهانی با تیم های تونس، پاناما و بلژیک همگروه است و یکی از شانس های اصلی صعود به مرحله حذفی است. این تیم تنها یک بار و در جام جهانی ۱۹۹۶ که در کشور خودش برگزار می شد توانست به مقام قهرمانی برسد اما بعد از آن هیچ گاه این تیم شانس حضور در فینال رقابت ها را پیدا نکرد و بهترین نتیجه این تیم کسب رتبه چهارم در جام جهانی ۱۹۹۰ است.

 

با استیل بازی کنید و افتخار بیافرینید/ پیام ساوتگیت به بازیکنان انگلستان

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد کد خبر: OYw7B زمان: ۲۰:۲۰ ۱۳۹۸/۰۲/۳۰   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس