معماری
خانه / ورزشی / تکنولوژی فوق العاده داوری در جام جهانی (روسیه)

تکنولوژی فوق العاده داوری در جام جهانی (روسیه)

تکنولوژی فوق العاده داوری در جام جهانی (روسیه)کد خبر: ۱۵۳۰۱۸۶/۴۲

زمان: ۲۲:۴۶  
۱۳۹۷/۰۳/۲۳

بازدید: ۱۷,۳۳۹داوران حاضر در جام جهانی از ساعت های ویژه هابلوت که کمک رسان آنها برای تکنولوژی ویدئویی است استفاده خواهند کرد.

به گزارش “ورزش سه”، این ساعت منحصر به فرد برای جام جهانی روسیه تولید شده و با الهام گرفتن از ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۳۲ پرچم نیز خواهد داشت که به فن آوری خط دروازه و یک سیستم کمک الکترونیکی ویدئویی متصل می شود.

 

در جام جهانی امسال برای اولین بار از تکنولوژی خط دروازه استفاده خواهد شد. این ساعت ها سال گذشته در جام کنفدراسیون ها و جام جهانی باشگاه چندین بار توسط داوران مورد آزمایش قرار گرفت و حالا همه داوران در جام جهانی از آن استفاده خواهند کرد.

 

این ساعت دارای ویژگی های منحصر به فرد است و داوران را ۱۵ دقیقه قبل از آغاز بازی خبر کرده و همچنین پیغام ثبت گل، کارت زرد و قرمز و تعویض نیز به آنها می دهد. در هنگام به ثمر رسیدن گل، روی صفحه ساعت کلمه گل ظاهر خواهد شد و در طول مسابقه تعداد گل ها، تعداد کارت ها، اسامی گلزنان، بازیکنان و زمان بازی را نشان می دهد.

 

همچنین این ساعت هنگام رد شدن توپ از خط دروازه به داوران نیز هشدار خواهد داد و هابلوت همچنین ساعت هایی را برای طرفداران طراحی کرده است که می توانند چهره و بند ساعت را به رنگ پرچم کشورشان تغییر دهند.

 

 

 

 

 

 

تکنولوژی فوق العاده داوری در جام جهانی (روسیه)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

مقصد بعدی کاپیتان منچسترسیتی مشخص شد

مقصد بعدی کاپیتان منچسترسیتی مشخص شد کد خبر: d1GbW زمان: ۱۷:۰۱ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹   بازدید: ۶۰۳۵ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس