معماری
خانه / ورزشی / تیاگو:/ داوید دخیا یک دروازه بان برجسته است

تیاگو:/ داوید دخیا یک دروازه بان برجسته است

تیاگو:/ داوید دخیا یک دروازه بان برجسته استکد خبر: ۱۵۳۴۷۶۲/۴۲

زمان: ۰۰:۳۹  
۱۳۹۷/۰۴/۰۹

بازدید: ۷,۰۰۸


تیاگو:

تیاگو، هافبک تیم ملی اسپانیا به تمجید از عملکرد داوید دخیا پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، داوید دخیا که فصل فوق العاده ای را در لیگ برتر سپری کرد، در جام جهانی خیلی عملکرد خوبی در ترکیب لاروخا نداشته و بعضا مرتکب اشتباهاتی شده که پیش از این هرگز از او نمی دیدیم.

 

 

تیاگو گفت: “شاید در حال حاضر شرایط ناخوشایند باشد اما اگر شما شاهد بازی های دخیا برای منچستر یونایتد و سایر بازی های او برای تیم ملی اسپانیا بوده باشید، می توانید بگویید او یک دروازه بان برجسته است.

 

رسانه ها همچنین باید به اخبار خودشان نگاه کرده تا متوجه شوند که دخیا چه کسی است و ببینید او چند بار به عنوان بهترین دروازه بان لیگ برتر انتخاب شده است. دخیا مانند یک حیوان خون آلود کار می کند و اعتماد ما به دخیا بسیار بالا است.

 

اتفاقاتی که در مورد اخراج لوپتگی رخ داد باعث آزار ما شد اما فرناندو هیه رو نقش مهمی ایفا کرد و سطح خود را در بازی ها و جلسات تمرینی نشان داده است. هیه رو باعث افزایش آرامش و اعتماد به نفس ما شده است.

 

ما ایمان داریم که می توانیم در همان سطحی که قبلا بودیم بازی کنیم اما ما باید در همه ابعاد بازی پیشرفت کنیم. اما اعتماد به نفس ما کم نیست زیرا ابزار موفقیت را داریم و باید به همدیگر اعتماد کنیم.”

تیاگو:/ داوید دخیا یک دروازه بان برجسته است

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد کد خبر: OYw7B زمان: ۲۰:۲۰ ۱۳۹۸/۰۲/۳۰   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس