معماری
خانه / ورزشی /  کاوانی: امیدوارم مصدومیتم جدی نباشد

 کاوانی: امیدوارم مصدومیتم جدی نباشد

 کاوانی: امیدوارم مصدومیتم جدی نباشدکد خبر: ۱۵۳۵۰۵۷/۳۰

زمان: ۰۲:۲۳  
۱۳۹۷/۰۴/۱۰

بازدید: ۲,۶۷۰ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه اظهار امیدواری کرد که آسیب دیدگی اش در دیدار مقابل پرتغال جدی نباشد و بتواند باز هم در جام جهانی برای تیمش به میدان برود.

به گزارش “ورزش سه”، امشب اروگوئه موفق شد با دو گل کاوانی، ۲-۱ پرتغال را شکست بدهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. در دقایق پایانی این دیدار، کاوانی دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بیرون رفت اما امیدوار است که بتواند باز هم برای تیمش در این رقابت ها بازی کند.

او به خبرنگاران گفت:” امیدوارم چیزی نباشد و بتوانم در این رقابت ها به بازی کردن ادامه بدهم. به همین دلیل، می گویم که باید ببینیم شرایط چطور پیش می رود. معاینه انجام خواهد شد و باید ببینیم که چه کار می توانیم انجام بدهیم. من درد کمی احساس می کردم و نمی توانستم به بازی کردن ادامه بدهم.”

 

 

 

 

کاوانی همچنین در مورد نتیجه بازی که با دو گل او رقم خورد، گفت:” خیلی خوشحالم؛ واقعا از آنچه رخ داد، راضی ام. من در حال حاضر بسیار احساساتی هستم. نمی توانم با کلمه ای آن را توصیف کنم. من خیلی خیلی خیلی خوشحالم و باید به رویاپردازی مان ادامه بدهیم.

هیچ چیزی بهتر از دیدن خوشحالی هوادارانی که به اینجا آمدند، نیست. من به مردمی که در اروگوئه هستند هم فکر می کنم. باید به خاطر آنها هم تلاش کنیم.”

اما اسکار تابارز، سرمربی اروگوئه، معتقد است که اظهارنظر در مورد میزان آسیب دیدگی کاوانی زود است.

” بله، او مصدوم شد و من نمی دانم شدت آن چقدر است. من هنوز با دکتر صحبت نکردم. بازی تازه تمام شده. ما بازی های زیادی انجام دادیم و او استراحت زیادی نداشته است.

اما باید نگاهی به وضعیتش بیندازیم. ما معاینات لازم را انجام می دهیم. اما اکنون نمی توانم چیزی در مورد این مصدومیت بگویم.”

 کاوانی: امیدوارم مصدومیتم جدی نباشد

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد کد خبر: OYw7B زمان: ۲۰:۲۰ ۱۳۹۸/۰۲/۳۰   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس