معماری
خانه / ورزشی / توخل: نیمار مقابل لیورپول بازی می کند

توخل: نیمار مقابل لیورپول بازی می کند

توخل: نیمار مقابل لیورپول بازی می کند

به گزارش “ورزش سه”، نیمار که در هر دو دیدار دوستانه اخیر برزیل بازی کرده بود، در دیدار جمعه شب پی اس جی مقابل سن اتین در ترکیب قرار نگرفت. اما اکنون توخل اعلام کرد که این ستاره برزیلی در اولین دیدار تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل لیورپول، از ابتدا بازی خواهد کرد.

نیمار در این فصل در پست شماره ۱۰ برای پاری سن ژرمن بازی کرده اما توخل از اظهارنظر در مورد اینکه آیا او مقابل لیورپول هم در همین پست بازی خواهد کرد یا به عنوان وینگر چپ، خودداری کرد.

او به خبرنگاران گفت:” البته که این را نخواهم گفت. چیزی که قطعی است، این است که او بازی می کند اما در کدام پست، من به شما نخواهم گفت.

 

 

اعتماد کردن به آنخل دی ماریا، هیچ وقت ریسک نیست. در کدام پست؟ مانند نیمار، در مورد او هم به شما نمی گویم. اگر بگویم، کار لیورپولی ها برای آماده شدن خیلی راحت می شود.”

توخل همچنین در مورد اینکه تیمش چقدر در لیگ قهرمانان شانس قهرمانی دارد، گفت:” می توانیم ساعت ها و ساعت ها در این مورد صحبت کنیم اما این حتی یک سانتی متر هم شما را به قهرمانی نزدیک نمی کند. بی معنی است در مورد اتفاقاتی که سال آینده رخ خواهد داد، صحبت کنیم. ما چالش بازی در اینجا و در این گروه را دوست داریم.”

توخل: نیمار مقابل لیورپول بازی می کند

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد

رسمی؛ گراهام پاتر سرمربی جدید برایتون شد کد خبر: OYw7B زمان: ۲۰:۲۰ ۱۳۹۸/۰۲/۳۰   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس