معماری
خانه / ورزشی / والورده: آیندهوون در نوکمپ هجومی بازی می‌کند

والورده: آیندهوون در نوکمپ هجومی بازی می‌کند

والورده: آیندهوون در نوکمپ هجومی بازی می‌کندکد خبر: ۱۵۵۴۶۲۹/۳۰

زمان: ۲۳:۲۳  
۱۳۹۷/۰۶/۲۶

بازدید: ۴,۶۵۴ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، معتقد است که تیم آیندهوون در دیدار فردا شب در نوکمپ، نمایشی هجومی ارائه خواهد داد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا که به دنبال اولین قهرمانی اش در چمپیونزلیگ از سال ۲۰۱۵ است، در اولین دیدار مرحله گروهی این فصل، فرداشب میزبان آیندهوون خواهد بود.

شاگردان مارک فن بومل در دو دیدار اخیرشان در لیگ هلند، ۶-۱ و ۷-۰ حریفان شان را شکست دادند و والورده معتقد است که این تیم در دیدار فردا شب نیز نمایشی هجومی ارائه خواهد کرد.

او به خبرنگاران گفت:” آنها قهرمان هلند هستند و به اینکه ابتکار عمل را در دست بگیرند، عادت دارند.

ندیده ام که آنها شیوه بازی شان را تغییر بدهند. بیشتر تیم ها مایلند سبک بازی شان را حفظ کنند. آنها می خواهند حمله کنند و ما قصد داریم مقابل آنها خوب دفاع کنیم.

 

 

ما تلاش می کنیم تا هر بازی، به همان شکل بازی کنیم و فردا نیز شکل بازی مان مثل همیشه است. آنها وینگرهای باتکنیکی دارند، به ویژه در سمت چپ. آنها مدافعان کناری خیلی خوبی هم دارند و ما باید فارغ از اینکه چه بازیکنانی بازی خواهند کرد، با این مسئله روبرو شویم.

قبل از هر بازی، ما دیدی در مورد اینکه شرایط چطور پیش خواهد رفت، داریم و این روی انتخاب ترکیب تیم تاثیر دارد. برنامه ما همیشه یکسان نیست و ما باید تغییراتی داشته باشیم. در دیدار مقابل سوسیداد، تغییراتی که داشتیم، روی برنامه ما برای دیدار مقابل پی اس وی تاثیر نگذاشت.”

شایعاتی در مورد پیوستن اروینگ لوسانو، ستاره مکزیکی پی اس وی به بارسا وجود داشت و والورده در مورد او گفت:” او جام جهانی خوبی در تابستان داشت اما من مایلم به تیم های دیگر و بازیکنان شان احترام بگذارم.”

والورده: آیندهوون در نوکمپ هجومی بازی می‌کند

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی …

پاسخ دهید

قالب وردپرس