معماری
خانه / ورزشی / ادعای دیلی رکورد:/ تکذیب فروش سهام یونایتد به ولیعهد عربستان

ادعای دیلی رکورد:/ تکذیب فروش سهام یونایتد به ولیعهد عربستان

ادعای دیلی رکورد:/ تکذیب فروش سهام یونایتد به ولیعهد عربستان

به گزارش “ورزش سه”، اخیرا شایعاتی در مورد تمایل خانواده گلیزر، مالکان منچستریونایتد به فروش باشگاه و از سوی دیگر، تلاش محمد بن سلمان به خرید این باشگاه شنیده می‌شود.

 

اما منابعی از داخل باشگاه تایید کردند که این شایعات با توجه به بحران در روابط اروپا و انگلیس با عربستان سعودی، پس از ربوده شدن جمال خاشقچی، از مخالفان خاندان آل سعود در ترکیه، به کلی کذب است.

 

 

 

 

 

همچنین عربستان سعودی به خاطر کشتار مردم بی گناه در حملات هوایی یمن، از سوی اتحادیه اروپا به شدت تحت فشار است. بن سلمان که ولیعهد و دومین شخصیت در حکومت سعودی، پس از پدرش است، تمایل زیادی به خرید یک باشگاه فوتبال و سرمایه گذاری در این رشته در کنار فرمول ۱ و کشتی کج دارد.

 

پس از محبوبیت گسترده ای که فعالیت در باشگاه منچسترسیتی برای مالکان اماراتی به بار آورد، به نظر می‌رسد بن سلمان و دیگر سعودی ها برای بهبود چهره خود در اروپا سعی دارند رو به چنین تصمیماتی بیاورند.

 

پس از سرمایه گذاری عربستان سعودی در پروژه جنرال اسپورت که به گفته دو طرف، همکاری استراتژیکی در بازسازی الدترافورد خواهد بود، شایعات در این مورد افزایش یافت.آورام گلیزر، نایب رئیس باشگاه نقش مهمی در بستن این قرارداد داشت و انتظار می‌رود برای کنفرانس هایی که در راستای سرمایه گذاری های آینده در ریاض برگزار می‌شود، به این کشور سفر کند.

 

اما منابع داخلی باشگاه هر گونه شایعه در مورد فروش سهام باشگاه به خانواده پادشاهی سعودی ها را تکذیب کرده اند.

ادعای دیلی رکورد:/ تکذیب فروش سهام یونایتد به ولیعهد عربستان

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

امری: بازی کردن لاکازت به نفع او بود

امری: بازی کردن لاکازت به نفع او بود کد خبر: ۱۵۷۶۰۰۳/۳۱ زمان: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس