معماری
خانه / ورزشی / لغو برگزاری دیدار بارسلونا – خیرونا در آمریکا

لغو برگزاری دیدار بارسلونا – خیرونا در آمریکا

لغو برگزاری دیدار بارسلونا – خیرونا در آمریکاکد خبر: ۱۵۷۵۲۸۵/۳۱

زمان: ۱۱:۵۳  
۱۳۹۷/۰۹/۲۰

بازدید: ۱۵۰لالیگا اعلام کرد که برگزاری دیدار بارسلونا – خیرونا که قرار بود در شهر میامی آمریکا برگزار شود، لغو شده است.

به گزارش “ورزش سه”، از ابتدای اعلام این موضوع از سوی لالیگا، مخالفت های زیادی از سوی باشگاه ها و بازیکن ها صورت گرفت. بارسلونا از جمله مخالفان اصلی این موضوع بود و قصد نداشت در خارج از اسپانیا، دیدارهای لالیگا را برگزار کند. حال به نظر می‌رسد برگزاری این بازی در میامی لغو شده ولی بارسا قصد دارد با لالیگا در برگزاری بازی ها در خارج از آمریکا همکاری کند.

 

 

 

 

در بیانیه لالیگا آمده:” به دو باشگاه بارسلونا و خیرونا ، برای اینکه می‌خواهند پیشگام باشند تبریک می‌گوییم. از ابتدا گفتیم که شرکت در چنین اقدامی، داوطلبانه است، اگر بارسلونا قصد ندارد چنین بازی برگزار شود، پس بازی در میامی در تاریخ اعلام شده برگزار نخواهد شد. از این بابت و از اینکه هوادارانمان در آمریکا به خاطر لغو بازی ناراحت شده اند، متاسفیم. به آنها حتم می‌دهیم که لالیگا، در اسرع وقت یک بازی در آمریکا برگزار خواهد کرد.”

 

همچنین لالیگا تایید کرده که مسئولین لیگ با مسئولین فوتبال اسپانیا در حال بحث و مذاکره هستند تا موانع قانونی برگزاری بازی در خارج از مرزهای اسپانیا را بردارند. سود بالای این اقدام، باشگاه‌های کوچکتر را وسوسه می‌کند تا بازی ها را به خارج از مرزها ببرند و از استقبال خوب هواداران، به خصوص در امریکا، بهره ببرند.

لغو برگزاری دیدار بارسلونا – خیرونا در آمریکا

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

ستین: ناپولی؟ این بهترین سناریو برای شروع است

ستین: ناپولی؟ این بهترین سناریو برای شروع است به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا بعد از …

پاسخ دهید

قالب وردپرس