معماری
خانه / ورزشی / سیتی ۳ – ۰ ولورهمپتون؛ آنها بیخیال لیورپول نمی شوند!

سیتی ۳ – ۰ ولورهمپتون؛ آنها بیخیال لیورپول نمی شوند!

سیتی ۳ – ۰ ولورهمپتون؛ آنها بیخیال لیورپول نمی شوند!


به گزارش “ورزش سه”، با توجه به پیروزی ابتدای هفته لیورپول برابر برایتون، سیتی برای حفظ فاصله خود با صدر جدول در دیدار برابر ولورهمپتون به دنیال سه امتیاز بود و در نهایت موفق شد با سه گل حریف خود را شکست دهد.

 

سیتیزن ها بازی را هجومی آغاز کردند و بعد از چند حمله موفق شد در دقیقه ۱۰ به گل برسند. حرت لروی سانه ار سمت چپ با ارسال عرضی و تماشایی او همراه شد تا گابریل ژسوس در دهانه دروازه به راحتی گل اول را به ثمر برساند.

 

 

در دقیقه ۱۶ داوید سیلوا در بازی شماره ۲۶۷ خود برای سیتی در لیگ برتر می توانست از پشت محوطه دروازه ولورهمپتون را باز کند اما ضربه او با مهار روی پاتریسیو همراه شد.

 

در دقیقه ۱۹ و با خطای خشن بالی روی برناردو سیلوا، ولورهمپتون ده نفره شد تا کار این تیم برابر میزبان قدرتمند دشوارتر شود.

 

دقایقی بعد و بر خلاف جریان بازی این ولورهمپتون بود که می توانست به گل تساوی برسد اما یونا نتوانست استفاده مناسبی از ارسال خیمنز داشته باشد.

 

اما در ادامه سیتی دوباره بر جریان بازی مسلط گشته و در دقیقه ۳۸ و با متوقف شدن استرلینگ در محوطه صاحب یک ضربه پنالتی شد تا گابریل ژسوس دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند. در اواخر نیمه اول سیتی باز هم مالک توپ و میدان بود اما نتوانست موقعیت مهمی روی دروازه ولورهمپتون خلق کند تا در نهایت سیتی با دو گل در نیمه نخست تیم مهمان را مغلوب کند.

 

 

سیتی در نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست لروی سانه به گل برسد اما ضربه وینگر آلمانی راهی به دروازه ولورهمپتون نیافت. در دقیقه ۶۵ کوین دی بروین در فرصتی مناسب شانس خود را از پشت محوطه برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او به شکلی نبود که دروازه پاتریسیو باز شود.

 

اما حملات سیتی ادامه یافت و در دقیقه ۷۹ و با ضربه سر اشتباه کواردی پاپیتان ولورهمپتون روی ارسال از سمت چپ، سیتی به گل سوم هم دست یافت.

 

در دقایق پایانی جریان بازی آرام شد و در نهایت سیتی با همان سه گل برابر ولورهمپتون به برتری رسید.

سیتی ۳ – ۰ ولورهمپتون؛ آنها بیخیال لیورپول نمی شوند!

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

موضع مثال زدنی یوونتوس در مورد لغو بازی اینتر

موضع مثال زدنی یوونتوس در مورد لغو بازی اینتر کد خبر: ۱۶۷۰۴۵۲/۴۲ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس