معماری
خانه / ورزشی / بارسلونا ۶-۱ سویا: انتقام کاتالانی

بارسلونا ۶-۱ سویا: انتقام کاتالانی

بارسلونا ۶-۱ سویا: انتقام کاتالانی

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان ارنستو والورده که در دیدار رفت با نتیجه ۲-۰ شکست خورده بودند، در دیدار امشب با یک پیروزی پرگل و قاطع، صعودشان به مرحله بعد را قطعی کردند.

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد اما در دقایق ابتدایی نتوانست موقعیت ویژه ای روی دروازه سویا ایجاد کند. اما در دقیقه ۱۳، این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای کیمسی پرومس روی مسی، بارسا را صاحب یک ضربه پنالتی کرد. کوتینیو پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه سوریانو فرستاد.

 

 

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۱۸، این تیم صاحب دو موقعیت خوب پیاپی شد اما ضربات لوئیس سوارز و مسی، راهی به چهارچوب دروازه سویا پیدا نکرد.

در حالی که بارسا به دنبال گل های بعدی بود، دردقیقه ۲۴، داور یک ضربه پنالتی به سود سویا اعلام کرد. مِسا که وارد محوطه جریمه بارسا شده بود، توسط پیکه سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. اور بانگا پشت توپ ایستاد و ضربه اش را به سمت چپ دروازه بان زد اما سیله سن با یک واکنش دیدنی، توپ رادفع کرد تا دروازه بارسا بسته بماند.

 

 

پس از آن باردیگر بارسا توپ و میدان را در دست گرفت و در دقیقه ۳۱ به گل دوم رسید. روی پاس در عمق عالی از آرتور بود که راکیتیچ با یک ضربه هوشمندانه، توپ را از سوریانو عبور داد و حساب کار را ۲-۰ کرد.

 

 

سویا که برتری دیدار رفت را از دست رفته می دید، پیش کشید اما باز هم این بازیکنان بارسا بودند که در دقایق پایانی نیمه اول صاحب موقعیت شدند ولی نتوانستند از آن استفاده کنند و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و تنها ۷ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که این تیم به گل سوم رسید. روی ارسال دقیق لوئیس سوارز از سمت راست بود که کوتینیو با یک ضربه سر شیرجه ای، حساب کار را ۳-۰ کرد.

 

 

تنها یک دقیقه بعد، بارسا به گل چهارم رسید. این بار مسی بود که با حرکت از سمت راست و پاسی دقیق، پایه گذار گل شد و سرجی روبرتو با شوت بی نقص، توپ را به گوشه دروازه سویا فرستاد.

 

 

بعد از این که بازی متعادل تر شد و بازیکنان سویا که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه ۶۷، یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی پاس اور بانگا بود که گی‌یرمه آرانا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

در ادامه باز هم بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند و پس از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، در دقایق پایانی، دو بار دیگر به گل رسیدند. ابتدا در دقیقه ۸۵، فرار جوردی آلبا از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، با ضربه لوئیس سوارز به گل پنجم تبدیل شد.

 

 

در نهایت در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، روی یک حرکت تیمی دیدنی، مسی با پاس آلبا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بغل پا، حساب کار را ۶-۱ کرد تا آبی و اناری ها با برتری ۶-۳ در مجموع دو دیدار راهی مرحله بعد شوند.

 

بارسلونا ۶-۱ سویا: انتقام کاتالانی

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود کد خبر: ۱۶۳۷۰۸۲/۴۲ زمان: ۲۳:۳۳ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس