معماری
خانه / ورزشی / ایجنت بیل در مصاحبه با بی بی سی/ زیدان نگذاشت بیل به سطح رونالدو برسد

ایجنت بیل در مصاحبه با بی بی سی/ زیدان نگذاشت بیل به سطح رونالدو برسد

ایجنت بیل در مصاحبه با بی بی سی/ زیدان نگذاشت بیل به سطح رونالدو برسد

به گزارش “ورزش سه”، دوشنبه گذشته زیدان پس از ۹ ماه که از استعفایش می گذشت، به رئال برگشت و قراردادی سه سال و نیمه امضا کرد.

فصل گذشته در شهر کیف، وقتی رئال برای سومین بار متوالی قهرمان اروپا شد، گرت بیل اعلام کرد که قصد جدایی دارد چرا که در ماه های انتهایی فصل به نیمکت ذخیره ها تبعید شده بود اما استعفای زیدان و سپس جدایی رونالدو باعث شد تا بیل تغییر عقیده داده و از جدایی منصرف شود.

کیفیت او در فصل جاری کاملا نزول کرده و با سوت های اعتراضی هواداران رئال نیز روبرو شده است.

 

 

 

 

جاناتان بارنت، مدیر برنامه های بیل در مصاحبه با بی بی سی و در مورد شایعات جدایی بیل پس از بازگشت زیدان گفت:« گرت می خواهد تا پایان دوران فوتبالش در رئال بماند. او قرار است با آقای زیدان صحبت کند و سپس انتهای فصل خواهیم دید که چه پیش می آید.»

 

بارنت ادامه داد:« مشکل اینجاست که بیل می خواهد به یک روش بازی کند ولی زیدان روشی دیگر را مد نظر دارد. به مرور زمان نیز گرت دچار افت شد. اگر اجازه می دادند بیل در جایی که دوست دارد بازی کند، او حتی به سطح رونالدو می رسید. گرت استعداد بسیار بالایی دارد.

سوت های اعتراضی اخیر نیز باعث ناراحتی او نشده است؛ چرا که ذهنیتی بسیار قوی دارد. به رکوردهای او در رئال نگاه کنید. مطمئنا در آینده وقتی به گل های بیل نگاه شود، خواهند گفت که او چه بازیکن فوق العاده ای بود.»

 

ایجنت بیل در مصاحبه با بی بی سی/ زیدان نگذاشت بیل به سطح رونالدو برسد

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

مقصد بعدی کاپیتان منچسترسیتی مشخص شد

مقصد بعدی کاپیتان منچسترسیتی مشخص شد کد خبر: d1GbW زمان: ۱۷:۰۱ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹   بازدید: ۶۰۳۵ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس