معماری
خانه / ورزشی / مسی بر فراز ابرها؛ در زمین هیچ تیمی تشویق نشده بودم

مسی بر فراز ابرها؛ در زمین هیچ تیمی تشویق نشده بودم

مسی بر فراز ابرها؛ در زمین هیچ تیمی تشویق نشده بودمکد خبر: ۱۵۹۹۶۴۸/۲۹

زمان: ۰۱:۳۵  
۱۳۹۷/۱۲/۲۷

بازدید: ۱۰,۶۹۱لیونل مسی در شبی به یادماندنی سه گل از ۴ گل بارسا را وارد دروازه بتیس کرد تا به فاصله ۱۰ هفته تا پایان لالیگا تیمش را در مسیر قهرمانی قرار دهد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسا حالا ۱۰ امتیاز بیشتر از اتلتیکو دارد و در تاریخ لالیگا هیچ تیمی نتواتنسته این فاصله امتیازی را جبران کرده و قهرمان شود. به نوعی از حالا می توان بارسا را قهرمان لالیگا دانست.

 

 

 

 

لیونل مسی که پس از زدن گل سوم از سوی هواداران بتیس به شدت مورد تشویق قرار گرفت، در پایان بازی گفت:« از بتیسی ها بسیار ممنونم. تا الان در زمین هیچ تیمی تشویق نشده بودم. اینجا همیشه با من خوب رفتار می کنند؛ با وجود اینکه رقیب هستیم.»

 

مسی در مورد پیروزی بارسا گفت:« این یک پیروزی مهم بود. این به ما اجازه می دهد تا با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو صدرنشین باشیم. پس از شکست اتلتیکو نمی توانستیم چنین فرصتی را از دست بدهیم.

بتیس تیمی است که بسیار خوب توپ را به چرخش در می آورد اما در هیچ مقطعی دچار سختی نشدیم. بسیار منظم بازی کردیم و سازماندنی شده حمله می کردیم. از حریف شناخت خوبی داشتیم و سیستم بازی خودمان را مناسب با سبک بازی این تیم انتخاب کرده بودیم. باید برابر هر حریف با هر نوع شیوه بازی مهیا بود.»

 

لالیگا:« همه چیز به خودمان بستگی دارد. هیچ چیز قطعی نیست. هنوز ۳۰ امتیاز دیگر باقیمانده و باید در دیدارهای باقیمانده نیز با همین جدیت بازی کنیم. نباید اجازه دهیم این فاصله امتیازی از دست برود.»

 

 

 

 

 

 

مسی بر فراز ابرها؛ در زمین هیچ تیمی تشویق نشده بودم

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

اولین مسابقه رسمیِ یک لژیونر در کرونا؛/ محمدی چراغ بازی ایرانی‌ها را روشن کرد

اولین مسابقه رسمیِ یک لژیونر در کرونا؛/ محمدی چراغ بازی ایرانی‌ها را روشن کرد …

پاسخ دهید

قالب وردپرس