معماری
خانه / ورزشی / پیروزی پاری‌سن‌ژرمن در ال کلاسیکو فرانسه (عکس)

پیروزی پاری‌سن‌ژرمن در ال کلاسیکو فرانسه (عکس)

پیروزی پاری‌سن‌ژرمن در ال کلاسیکو فرانسه (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان توماس توخل که با فاصله در صدر جدول لوشامپیونا قرار دارند، در دیدار امشب برابر المپیک مارسی نیز به پیروزی رسیدند تا با یک بازی کمتر و ۲۰ امتیاز بیشتر از لیل، فاصله کمی با قهرمانی در رقابت های این فصل داشته باشند.

نیمه اول این دیدار بدون گل رو به پایان بود که کیلیان امباپه حساب کار را ۱-۰ کرد. روی حرکت عالی آنخل دی ماریا و پاس او بود که امباپه با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

اما مارسی در همان دقیقه اول نیمه دوم، کار را به تساوی کشید. اوکامپوس با یک حرکت خوب، ژرمن را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای نه چندان محکم دروازه را باز کرد.

ولی این نتیجه هم چندان پایدار نبود و دی ماریا در دقیقه ۵۵، بار دیگر پی اس جی را پیش انداخت. او که روی همکاری با کهرر، صاحب یک موقعیت خوب شد، با یک ضربه تماشایی از زاویه بسته، دروازه مارسی را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه ۶۱، استیو مانداندا، دروازه بان مارسی، در موقعیت تک به تک با دی ماریا، خارج از محوطه جریمه توپ را با دست زد و داور هم او را اخراج کرد. روی همین ضربه آزاد بود که دی ماریا با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

در آخرین دقایق بازی، پاریسی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما ضربه امباپه را پله، دروازه بان دوم مارسی، مهار کرد و بازی در نهایت با همان نتیجه ۳-۱ به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 

پیروزی پاری‌سن‌ژرمن در ال کلاسیکو فرانسه (عکس)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت انگیز!

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت …

پاسخ دهید

قالب وردپرس