معماری
خانه / ورزشی / توافق نهایی رئال با هازارد برای تابستان ۲۰۱۹

توافق نهایی رئال با هازارد برای تابستان ۲۰۱۹

توافق نهایی رئال با هازارد برای تابستان ۲۰۱۹کد خبر: ۱۵۹۹۷۶۲/۲۹

زمان: ۱۷:۱۸  
۱۳۹۷/۱۲/۲۷

بازدید: ۲۱,۲۱۴به نظر پیوستن ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی به رئال در تابستان آینده قطعی است.

به گزارش “ورزش سه”، پس از ادر میلیتائو، ادن هازارد را باید دومین خرید رسمی رئال برای تابستان آتی دانست. بازیکنی که در سال‌های اخیر به شدت شایعه پیوستنش به کهکشانی‌ها مطرح بوده است و اکنون با بازگشت زیزو به روی نیمکت این تیم اسپانیایی، بار دیگر این شایعات بر سر زبان‌ها افتاده است.

 

 

 

 

دنی بناویدیس، مدیر مجله رسمی باشگاه رئال مادرید مدعی شده سران باشگاه رئال مادرید به زیدان این قول را داده‌اند که در تابستان پیش رو ادن هازارد قطعا به رئال ملحق خواهد شد و توافقی بین طرفین صورت گرفته است. طبق ادعای بناویدیس، این هافبک بلژیکی در تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر ۹۸) در مادرید خواهد بود و قطعی بودن پیوستن او به کهکشانی‌ها نقش پررنگی در تصمیم زین‌الدین زیدان برای بازگشت به رئال مادرید داشته است.


هازارد ۲۸ ساله که تا سال ۲۰۲۰ با چلسی قرارداد دارد، پیش از این چندین بار از علاقه‌اش برای بازی در رئال مادرید سخن گفته بود، این در حالی است که زیدان نیز این هافبک بلژیکی خوش‌تکنیک را مورد تحسین قرار داده بود.

هازارد از زمانی که در سال ۲۰۱۲ از لیل به آبی‌پوشان لندنی ملحق شد، تا کنون در ۳۳۹ بازی از رقابت‌های مختلف برای چلسی به میدان رفته و ۱۰۶ گل هم به ثمر رسانده است.

توافق نهایی رئال با هازارد برای تابستان ۲۰۱۹

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت انگیز!

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت …

پاسخ دهید

قالب وردپرس