معماری
خانه / ورزشی / ممی هست، قوی سپید زنده می ماند

ممی هست، قوی سپید زنده می ماند

ممی هست، قوی سپید زنده می ماندکد خبر: ۱۶۰۰۴۶۷/۳۴

زمان: ۱۱:۲۹  
۱۳۹۸/۰۱/۰۴

بازدید: ۴,۷۰۵از ابتدا هم مشخص بود که استعفای محمد احمدزاده از مربیگری تیم ملوان جدی نیست و او دل کندن از این تیم در این روزهای سخت و بحرانی را ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، محمد احمدزاده اتفاقا آمده تا در این روزهای سخت و بحرانی تیم را نجات دهد و در این مسیر هم موفق بوده. تیم او در نیم فصل نخست روزهای بدی را در جدول بازی ها پشت سر گذشت، بطوریکه همیشه قعرنشین بود و حتی بیم سقوط به دسته دوم وجود داشت اما ملوان در نیم فصل دوم یکی از بهترین ها بوده است و چند مدعی را از پیش رو برداشته است.

 

اولین تمرین ملوان در سال جاری در شرایطی برگزار شد که هم محمد احمدزاده بر سر تمرین آمده بود و هم مازیار زارع و پژمان نوری. مالک باشگاه در نامه ای به مدیر کل ورزش و جوانان انزلی از ادامه تیمداری انصراف داده و وضعیت تیم در هاله ای از ابهام است و در چنین شرایطی بی شک رفتن محمداحمدزاده اوضاع تیم را بحرانی تر می کرد. ممی به امید روزهای بهتر در فرداها ایستاد تا به مبارزه ادامه دهد. آنچه که مسلم است چون فوتبال امروز با دوران بازیگری محمد احمدزاده تفاوتهای زیادی کرده اگر پول به تیم تزریق نشود روزی محمد احمدزاده هم نای مبارزه را از دست خواهد داد و آن روز روز مرگ قوی سپید خواهد بود.

 

ملوان باید مالک جدیدی پیدا بکند یا به زیر پوشش برود چرا که امروز بیشتر شبیه تیم های محلی است که بچه ها معرفت به خرج می دهند و به عشق ممی دور هم جمع می شوند اما از جایی به بعد دغدغه نان اجازه عشق ورزیدن را هم نخواهد داد و امروز روزی است که باید به محمد احمدزاده و شاگردانش آفرین گفت که در ازای هیچ پای کار هستند تا قوی سپید زنده بماند.

 

 

ممی هست، قوی سپید زنده می ماند

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

اولین مسابقه رسمیِ یک لژیونر در کرونا؛/ محمدی چراغ بازی ایرانی‌ها را روشن کرد

اولین مسابقه رسمیِ یک لژیونر در کرونا؛/ محمدی چراغ بازی ایرانی‌ها را روشن کرد …

پاسخ دهید

قالب وردپرس