معماری
خانه / ورزشی / زنگ خطر؛ ایران جزو ۵ تیم برتر دوم نیست

زنگ خطر؛ ایران جزو ۵ تیم برتر دوم نیست

زنگ خطر؛ ایران جزو ۵ تیم برتر دوم نیستکد خبر: ۱۶۰۰۶۲۱/۳۴

زمان: ۱۱:۴۱  
۱۳۹۸/۰۱/۰۵

بازدید: ۱۶,۶۶۶بازی های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در یازده گروه در جریان است که در پایان تیم های اول بهمراه ۵ تیم برتر دوم راهی دور نهایی بازی ها می شوند.

به گزارش “ورزش سه”، همین طور که متوجه شده اید بازی های دور نهایی با حضور ۱۶ تیم در تایلند برگزار می شود. تایلند هم در بازی های مقدماتی حاضر است و صعود ۱۰ تیم اول و ۵ تیم دوم در شرایطی است که تایلند در موقعیت صعود قرار نگیرد. اگر تایلند جز یکی از ۱۵ تیم باشد یک تیم دیگر به جمع صعود کننده ها افزوده می شود تا در نهایت بازی های نهایی با حضور ۱۶ تیم برگزار شود.

 

جالب اینکه در حال حاضر ایران که با ۶ امتیاز در رده دوم جدول گروه c قرار دارد جز ۵ تیم برتر دوم نیست و این نشان می دهد برای صعود می بایست در روز آخر بازی ها با پیروزی در برابر عراق صدرنشین گروه شود. در غیر اینصورت ممکن است با نتایجی که در روز پایانی بازی ها رقم می خورد نتواند به عنوان تیم دوم راهی دور بعدی بازی ها شود. هم اکنون ۵ تیم همانند ایران ۶ امتیازی هستند اما تفاضل گل آنها نسبت به ایران بهتر است.  

 

این پنج تیم عبارتند از فلسطین در گروه B بازی ها که تفاضل گلش مثبت ۱۰ است. عربستان، استرالیا، میانمار و ویتنام هم تفاضل گلشان بهتر از ایران است و اگر در حال حاضر قرار به صعود ۵ تیم به دور دوم بازی ها باشد این پنج تیم صعود خواهند کرد. بنابراین امیدهای ایران نباید ریسک کنند و باید در روز آخر بازی ها به بهانه برد رودرروی عراق قرار گیرند.

 

 

 

 

 

زنگ خطر؛ ایران جزو ۵ تیم برتر دوم نیست

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

اولین مسابقه رسمیِ یک لژیونر در کرونا؛/ محمدی چراغ بازی ایرانی‌ها را روشن کرد

اولین مسابقه رسمیِ یک لژیونر در کرونا؛/ محمدی چراغ بازی ایرانی‌ها را روشن کرد …

پاسخ دهید

قالب وردپرس