معماری
خانه / ورزشی / دعوای مارادونا با همبازی‌های جام جهانی ۸۶

دعوای مارادونا با همبازی‌های جام جهانی ۸۶

دعوای مارادونا با همبازی‌های جام جهانی ۸۶کد خبر: ۱۶۰۴۷۱۱/۵۰

زمان: ۱۱:۱۷  
۱۳۹۸/۰۱/۲۵

بازدید: ۱,۰۹۷روزنامه اسپانیای آ اس گزارش داد دیگو مارادونا از یک گروه واتس‌آپ که توسط اعضای تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۸۶ ساخته شده بود با عصبانیت بیرون آمده و با همبازی‌های سابقش قهر کرده.

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه اسپانیایی آ اس با انتشار گزارشی به نقل از  خولیو اولاتریکوچئا ملی‌پوش سابق آرژانتینی و از ستاره‌های این کشور در جام جهانی ۸۶، به دیدار اخیر ستاره‌های آرژانتینی جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک، ستاره‌های طلایی‌ای که توانستند جام جهانی را بالای سر ببرند، با سرمربی افسانه‌ای آن تیم، کارلوس بیلاردو اشاره کرده و به آنچه در این دیدار گذشته و حواشی آن پرداخته است.

 

 

اولاتریکوچئا درباره دیدار ستاره‌های آرژانتینی جام جهانی ۸۶ با بیلاردو می‌گوید:” با کارلوس ناهار خوردیم. دیدار فوق‌العاده پراحساسی بود. کارلوس بعد از یک دوره بیماری در حال بهبود است و ما غافلگیرش کرده بودیم چون نمی‌دانست که این همه از بچه‌ها قرار است با هم به دیدنش بروند”.

 

 

اما جالب‌ترین نکته‌ای که در صحبت‌های اولاتریکوچئا وجود دارد ماجرای عصبانی شدن دیگو مارادونا از هم‌تیمی‌های سابقش است. او در این باره گفت:” ما با دیگو هیچ تماسی نداریم چون او حتی در گروه واتس‌اپ بچه‌های تیم ملی ۸۶ هم نیست. دیگو قبلا در این گروه حضور داشت، گروهی که همه بچه‌هایی که در جام جهانی ۸۶ مکزیک قهرمان دنیا شده بودند در آن عضو بودند. ولی دیگو یک روز از دست ما عصبانی شد و گروه را ترک کرد. ولی ما او را درک می‌کنیم. همه می‌دانند دیگو چطور عصبانی می‌شود”.

 

این ستاره سابق تیم ملی آرژانتین در ادامه صحبت‌هایش از مارادونا به عنوان پیش‌قراول آرژانتین در جام جهانی ۸۶ یاد کرده و می‌گوید:” در آن جام جهانی دیگو یک تنه جلوی لشکر تیم ملی آرژانتین حرکت می‌کرد و ما همه با شمشیرهای آخته و پرچم به دست پشت سر او به پیش می‌رفتیم. مارادونا ستاره بزرگ تیم ما بود ولی پشت سر او تیمی وجود داشت که تک تک بازیکنانش باکیفیت و باشخصیت بودند و هر کدام می‌توانستند کاپیتان یک تیم ملی باشند”.

 

 

 

دعوای مارادونا با همبازی‌های جام جهانی ۸۶

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت انگیز!

پاسخ کاپیتان به حرفهای جنجالی پرزیدنت / راپینو به ترامپ: حال بهم زن و نفرت …

پاسخ دهید

قالب وردپرس