معماری
خانه / ورزشی / با انتخاب به عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲/ شیرکامرونی در قطر بازنشسته می شود(عکس)

با انتخاب به عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲/ شیرکامرونی در قطر بازنشسته می شود(عکس)

با انتخاب به عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲/ شیرکامرونی در قطر بازنشسته می شود(عکس)کد خبر: ۱۶۰۴۹۰۸/۳۵

زمان: ۰۹:۴۷  
۱۳۹۸/۰۱/۲۶

بازدید: ۹,۳۶۹


با انتخاب به عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲

ستاره سابق تیم ملی کامرون و باشگاه های مطرح اروپا با انتخاب به عنوان سفیر جدید جام جهانی ۲۰۲۲ در دوحه قطر از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، ساموئل اتوو مهاجم کامرونی بعد از نزدیک به دو دهه درخشش در باشگاه های اروپایی و کسب تمامی عناوین ممکن ملی و باشگاهی در رروزهای پایانی فوتبال خود مسیر حاشیه خلیج فارس را در پیش گرفت تا پیراهن القطر را بر تن کند.


مهاجم ۳۸ ساله کامرونی که بیش از ۱۱۸ بار با پیراهن شیرها در رقابت های ملی به میدان رفت و در تمام دوران فوتبال خود با باشگاه هایی مثل رئال مادرید، مایورکا، بارسلونا، اینترمیلان، چلسی، اورتون، آنژی و … به افتخارات بیشماری در رقابت های اروپایی رسید از یک سال پیش فوتبال ترکیه را به مقصد قطر ترک کرد تا نامش در تاریخ لیگ ستارگان ثبت شود.

 


در شرایطی که خبرها از خداحافظی این مهاجم کامرونی حکایت داشت دیروز مسئولان قطری برگزار کننده جام جهانی ۲۰۲۲ با امضای قراردادی تا پایان این رقابت ها اتوو را به عنوان سفیر ۲۰۲۲ معرفی کردند تا به این ترتیب شیر سرشناس کامرونی در قطر بازنشسته و در این کشور زندگی کند. میزبان جام جهانی که پیش از این چهره های سرشناسی را به عنوان سفیر به خدمت گرفته بود حالا مهاجم کامرونی را نیز به این فهرست اصافه کرده است.


ساموئل اتوو بعد از رسمی شدن این قرارداد با ایستادن مقابل دوربین ها، فتوشات های جدیدی از خود در کنار کارگران در حال ساخت ورزشگاه ها منتشر و از همکاری با فدراسیون قطر به عنوان سفیر جام جهانی ابراز رضایت کرد. این قرارداد باعث شد تا ساموئل اتوو با دریافت بهترین آپشن ها اقامت خود در دوحه را تمدید و ساکن این شهر شود.

 

 

 

با انتخاب به عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲/ شیرکامرونی در قطر بازنشسته می شود(عکس)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

برد مهم بارسا در شب اشک ها و لبخندها(عکس)

برد مهم بارسا در شب اشک ها و لبخندها(عکس) کد خبر: ۱۶۹۴۷۱۴/۵۲ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس