معماری
خانه / ورزشی / مسی شماره یک زمین بود/ والورده: معنای شادی گل کوتینیو را نمی دانم

مسی شماره یک زمین بود/ والورده: معنای شادی گل کوتینیو را نمی دانم

مسی شماره یک زمین بود/ والورده: معنای شادی گل کوتینیو را نمی دانم

به گزارش “ورزش سه”، بارسا سه سال بود که نمی توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد و بالاخره بر این طلسم پایان داد. دو گل از مسی و یک گل از فیلیپه کوتینیو، مسیر صعود بارسا را هموار کردند.

 

 

 

 

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« همانطوری بازی کردیم که می خواستیم. این فرم بازی ماست. برخی مواقع اوضاع خوب پیش می رود؛ برخی موارد هم نه. دو بازی رفت و برگشت دشوار را پشت سر گذاشتیم ولی در نهایت به هدف مان رسیدیم. دقایق ابتدایی بازی امشب، یونایتد کار را برای ما سخت کرد ولی خیلی زود کنترل میدان را در دست گرفتیم.

۵ دقیقه ابتدایی می توانست روند بازی را عوض کند اما اجازه ندادیم حریف بیش از ۵ دقیقه روی ما مسلط باشد. ضربه ای که راشفورد به تیر زد، ما را از خواب بیدار کرد ولی وقتی بازی را در دست گرفتیم، دیگر تحت تاثیر یونایتد قرار نگرفتیم.»

 

مسی:« مسی در بازی های حیاتی همیشه خوش می درخشد. نه فقط در برخی مقاطع که در تمام طول بازی او شماره یک زمین بود. او نه تنها گل می زند که بازی را نیز با اراده خودش پیش می برد. بار تهاجمی تیم، همیشه روی دوش مسی است و او هم به خوبی کارش را انجام می دهد.»

 

 

 

 

شادی گل معنا دار کوتینیو:« نمی دانم. در واقع آن را ندیدم. نمی دانم هم منظورش چه بود و خودش باید توضیح بدهد. گذشته از اینها باید گفت که او گل بسیار زیبایی به ثمر رساند و دیگر نباید به جزئیات توجه کرد. بارسا تیمی است که فشار رسانه ای روی آن وجود دارد و سطح توقعات نیز همیشه بالاست. شاید خیلی ها از کوتینیو انتظار دارند هر بازی گل بزند اما این کار ساده ای نیست. همه ما انسان هستیم و سطح تحمل مان نیز متفاوت است.»

 

حریف نیمه نهایی:« این لیگ قهرمانان است و در آن، حریف ساده وجود ندارد. نمی توانید برابر هیچ حریفی خودتان را از پیش برنده بدانید. حتی هر نتیجه ای در بازی رفت هم تضمین کننده صعود نیست. لیورپول شانس اول صعود برابر پورتو است ولی ببینیم فردا در بازی برگشت چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.»

 

 

 

مسی شماره یک زمین بود/ والورده: معنای شادی گل کوتینیو را نمی دانم

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

طعنه آمیز؛ پوگبا پاداش وفاداری می گیرد!

طعنه آمیز؛ پوگبا پاداش وفاداری می گیرد! کد خبر: WjLDQ زمان: ۲۱:۰۶ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹   بازدید: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس