معماری
خانه / ورزشی / فن دایک: حالا مدافعان می توانند برنده توپ طلا شوند

فن دایک: حالا مدافعان می توانند برنده توپ طلا شوند

فن دایک: حالا مدافعان می توانند برنده توپ طلا شوند

به گزارش “ورزش سه”، فن دایک با پشت سر گذاشتن فصلی درخشان با لیورپول، توانست عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را از آن خود کند و کمک کرد تا این تیم قهرمان چمپیونزلیگ شود.

همین درخشش باعث شد تا از او به عنوان یکی از گزینه های کسب توپ طلای ۲۰۱۹ یاد شود و این مدافع تنومند تایید کرد که بعد از ۱۳ سال، بار دیگر این جایزه می تواند به یک مدافع برسد.

او به خبرنگاران گفت:” رسیدن به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر، افتخار فوق العاده ای بود. این بزرگترین افتخاری است که می توانید به آن برسید زیرا با رای سایر بازیکنان انتخاب می شوید.

قبلا هم گفتم که من حاضر بودم آن را با قهرمانی در چمپیونزلیگ عوض کنم اما خوشبختانه نیازی به این کار نشد.

 

 

این افتخار است که مردم در مورد رسیدن توپ طلا به من صحبت می کنند اما من چه کاری می توانم انجام بدهم؟ من هیچ تاثیری روی هیچ چیزی ندارم.

نمی توانم انکار کنم که سال قبل، فصل بسیار خوبی داشتم، بنابراین تنها که من اکنون می توانم انجام بدهم است که روی فصل جدید تمرکز کنم، آماده بمانم و امیدوارم که نسبت به سال قبل، فصل بهتری داشته باشم.

می توانم این واقعیت را درک کنم که به طور معمول، مهاجمان یا شماره ۱۰ ها برنده توپ طلا می شوند زیرا تماشای بازی شان جذاب تر است اما شاید زمان تغییر رسیده باشد.”

آخرین مدافعی که توانست برنده توپ طلا شود، فابیو کاناوارو بود که بعد از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۶ با ایتالیا، این جایزه را از آن خود کرد.

فن دایک: حالا مدافعان می توانند برنده توپ طلا شوند

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی …

پاسخ دهید

قالب وردپرس