معماری
خانه / ورزشی / دی لیخت: پول نقشی در انتقالم به یووه نداشت

دی لیخت: پول نقشی در انتقالم به یووه نداشت

دی لیخت: پول نقشی در انتقالم به یووه نداشت

به گزارش “ورزش سه”، این مدافع ۱۹ ساله فصل گذشته با بازی های درخشانی که ارائه داد، کمک کرد تا آژاکس در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مرحله نیمه نهایی برسد و در لیگ هلند نیز عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

بازی های خوب او باعث شد تا باشگاه های زیادی از جمله بارسلونا، پاری سن ژرمن و لیورپول برای به خدمت گرفتن او اقدام کنند اما در نهایت این یوونتوس بود که با انتقالی ۷۵ میلیون یورویی او را به خدمت گرفت.

گفته می شود دلیل او برای رد پیشنهاد پاری سن ژرمن، دستمزد بالای او بوده است اما دی لیخت که امشب اولین بازی اش برای یوونتوس را انجام داد، این موضوع را رد کرد.

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:” پول هیچ نقشی در انتخاب باشگاه جدید من نداشت. همه آنهایی که من را می شناسند، این را می دانند. پول هیچ وقت هدایت کننده من نبوده است. هرکسی می تواند نظر خودش را داشته باشد و من به آن احترام خواهم گذاشت اما بعضی ها خیلی راحت این حرف ها را می زنند.

هر روز چیز جدیدی گفته می شد. ناگهان حتی پدر من چاق تصور شد و گفته شد که به این دلیل یکی از باشگاه ها (منچستریونایتد) من را نمی خواهد. این باعث می شود که بگویید:” بی خیال!””

دی لیخت همچنین از مینو رایولا، مدیر برنامه هایش، که نقشی اساسی در این انتقال داشت، حمایت کرد و گفت:” او تجربه زیادی دارد. فکر می کند تصور منفی ای در مورد او در ایتالیا وجود دارد اما من چنین تجربه ای ندارم. فکر می کنم اگر از همه بازیکنان بپرسید که آیا مینو برای آنها خوب کار کرد، خواهند گفت بله.

این مهمترین چیز است. او چیزی نیست که بقیه در موردش می گویند. مسئله کاری است که او می تواند برای من انجام بدهد.”

دی لیخت: پول نقشی در انتقالم به یووه نداشت

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی …

پاسخ دهید

قالب وردپرس