معماری
خانه / ورزشی / لزلی کینگ:/ موفقیت پوچتنیو در تاتنهام را نباید با جام سنجید

لزلی کینگ:/ موفقیت پوچتنیو در تاتنهام را نباید با جام سنجید

لزلی کینگ:/ موفقیت پوچتنیو در تاتنهام را نباید با جام سنجیدکد خبر: ۱۶۳۰۲۶۴/۵۰

زمان: ۲۱:۰۰  
۱۳۹۸/۰۵/۲۴

بازدید: ۹۵۵


لزلی کینگ:

لزلی کینگ، کاپیتان سابق تاتنهام و یکی از اسطوره‌های فوتبال انگلیس می‌گوید مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام موفق بوده و موفقیت تاتنهام را نباید با تعداد جامهای قهرمانی سنجید.

به گزارش “ورزش سه”، لزلی کینگ، کاپیتان سابق تاتنهام و یکی از اسطوره‌های فوتبال انگلیس می‌گوید برای ارزیابی عملکرد مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام نباید صرفا به جامهای قهرمانی بسنده کرد چرا که پارامترهای متعدد دیگری وجود دارد که نشان می‌دهد این باشگاه در دوران پوچتینو در مسیر درست حرکت می‌کند.

 

 

تاتنهام در دوران هدایت مائوریسیو پوچتینو به یکی از چهار تیم اول لیگ برتر جزیره تبدیل شده و فصل گذشته حتی توانست به فینال چمپیونزلیگ راه یابد. سرمربی آرژانتینی با اینکه از سوی بسیاری از صاحب‌نظران تحسین می‌شود ولی تا کنون در دستیابی به جامهای قهرمانی ناکام بوده است.

 

تاتنهام ازسال ۲۰۰۸ تا کنون از دست‌یابی به جامهای قهرمانی ناتوان بوده ولی کاپیتان و اسطوره سابق این تیم لزلی کینگ می‌گوید اسپرز این روزها با پوچتینو تیم موفقی است.

 

کینگ در پاسخ به این سوال که آیا اگر پوچتینو یک فصل دیگر هم نتواند جامی بدست بیاورد ناکام بوده است گفت:” نه، مهم فقط این است که تیم پیشرفت کند. ما همه جام می‌خواهیم. هر تیمی جام می‌خواهد. ولی جام قهرمانی را راحت به کسی هدیه نمی‌دهند”.

 

کینگ در ادامه گفت:” تاتنهام امسال هم سعی خواهد کرد در همه جبهه‌ها برای موفقیت و فتح جام تلاش کند ولی هیچ جامی را به رایگان به کسی نمی‌دهند. فتح جام قهرمانی بسیار دشوار است و برای هیچکس تضمین شده نیست”.

 

 

لزلی کینگ:/ موفقیت پوچتنیو در تاتنهام را نباید با جام سنجید

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی

نمایش مقتدرانه طلایی پوشان در بوشهر؛/ شاهین ۰- سپاهان ۳؛ ورود ژنرال مثل یک مدعی …

پاسخ دهید

قالب وردپرس