معماری
خانه / ورزشی / درخواست چلسی از توییتر برای مقابله با نژادپرستی

درخواست چلسی از توییتر برای مقابله با نژادپرستی

درخواست چلسی از توییتر برای مقابله با نژادپرستیکد خبر: ۱۶۳۲۱۱۷/۵۰

زمان: ۱۳:۰۰  
۱۳۹۸/۰۶/۰۲

بازدید: ۵۵۵باشگاه چلسی خواستار برگزاری جلسه‌ای با مدیران شبکه اجتماعی توییتر درباره حملات شدید نژادپرستانه به تامی آبراهام بازیکن این تیم بعد از سوپرجام اروپا شد.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه چلسی به صورت رسمی خواستار برگزاری جلسه‌ای با مدیران شبکه اجتماعی توییتر درباره حملات شدید نژادپرستانه علیه بازیکن این باشگاه تامی آبراهام شد. آبراهام، مهاجم جوان چلسی در سوپرجام اروپا در ضربات پنالتی یکی از پنالتی‌های چلسی را از دست داد و بعد از آن به صورت آنلاین هدف حملات نژادپرستانه بسیار زشت قرار گرفت.

 

 

در جریان سوپرجام اروپا که بین لیورپول و چلسی در شهر استانبول برگزار شد تامی آبراهام پنالتی تعیین‌کننده تیمش را از دست داد و همین پنالتی از دست رفته باعث شد عنوان قهرمانی به لیورپولی‌ها تعلق بگیرد. چلسی می‌گوید از توییتر تضمین‌هایی می‌خواهد که مطمئن شود در آینده چنین حملات نژادپرستانه‌ای با اقدامات مناسب از سوی این شبکه اجتماعی روبرو خواهد شد.

 

اخیراً باشگاه منچستریونایتد هم خواستار ملاقاتی رو در رو با مدیران ارشد توییتر شده بود تا حملات شدید نژادپرستانه هفته گذشته علیه پل پوگبا ستاره این تیم را مورد بررسی قرار دهند.

 

 

تنها چند روز بعد از حملات به آبراهام، پل پوگبا هم در جریان  تساوی تیمش مقابل ولوز در لیگ برتر جزیره هدف شدیدترین حملات نژادپرستانه از طریق شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفت.

 

درخواست چلسی از توییتر برای مقابله با نژادپرستی

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

موضع مثال زدنی یوونتوس در مورد لغو بازی اینتر

موضع مثال زدنی یوونتوس در مورد لغو بازی اینتر کد خبر: ۱۶۷۰۴۵۲/۴۲ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس