معماری
خانه / ورزشی / غیبت لیونل مسی در دومین دیدار فصل بارسا

غیبت لیونل مسی در دومین دیدار فصل بارسا

غیبت لیونل مسی در دومین دیدار فصل بارساکد خبر: ۱۶۳۲۳۲۰/۳۰

زمان: ۰۰:۱۰  
۱۳۹۸/۰۶/۰۳

بازدید: ۹,۴۹۶لیونل مسی، ستاره بارسلونا، در آخرین تمرین تیمش پیش از دیدار مقابل بتیس حضور نداشت و به این ترتیب، دومین دیدار آبی و اناری ها در رقابت های این فصل لالیگا را نیز از دست خواهد داد.

به گزارش “ورزش سه”، مسی که در این تابستان همراه با تیم ملی آرژانتین در رقابت های کوپا آمه‌ریکا حضور داشت، دیر در تمرینات پیش فصل بارسا حضور پیدا کرد و پس از آن از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دچار آسیب دیدگی شد.

به این ترتیب، او در اولین دیدار فصل بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو غایب بود و شاگردان والورده بدون او، ۱-۰ مغلوب حریف شدند.

اتفاق بدتر برای بارسا این بود که لوئیس سوارز و عثمان دمبله هم در آن دیدار دچار آسیب دیدگی شدند و والورده امیدوار بود که بتواند از مسی در دیدار مقابل بتیس استفاده کند.

 

 

اما ستاره آرژانتینی در تمرین تیمی امروز بارسا حضور نداشت و در فهرست تیمش برای دیدار فردا شب قرار نگرفت.

این در حالی است که او در چند روز گذشته در تمرینات بارسا حضور داشت و این امیدواری به وجود آمده بود که بتواند در دیدار یکشنبه شب حضور پیدا کند اما او امروز حتی در کنار بازیکنان مصدوم بارسا هم تمرین نکرد.

پیش از آن، والورده هم تاکید کرده بود که برای استفاده از مسی دست به ریسک نخواهد زد و باید عملکرد او را در آخرین تمرین ببیند؛ اما آنطور که مشخص است شرایط کاپیتان بارسا حتی برای حضور در تمرین نیز مساعد نبود.

غیبت لیونل مسی در دومین دیدار فصل بارسا

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

موضع مثال زدنی یوونتوس در مورد لغو بازی اینتر

موضع مثال زدنی یوونتوس در مورد لغو بازی اینتر کد خبر: ۱۶۷۰۴۵۲/۴۲ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس