معماری
خانه / ورزشی / فرانک لمپارد: به آنچه لایقش بودیم دست یافتیم

فرانک لمپارد: به آنچه لایقش بودیم دست یافتیم

فرانک لمپارد: به آنچه لایقش بودیم دست یافتیمکد خبر: ۱۶۳۲۲۳۱/۴۲

زمان: ۱۹:۱۱  
۱۳۹۸/۰۶/۰۲

بازدید: ۲,۰۴۳فرانک لمپارد، سرمربی انگلیسی چلسی معتقد است تیمش بالاخره به آنچه لیاقتش را داشت رسید.

به گپزارش “ورزش سه”، چلسی امروز در دیداری دشوار و در حالیکه برای کسب پیروزی برابر نوریچ به زحمت افتاد، در نهایت با درخشش مهاجم جوان خود تامی آبراهام موفق شد اولین پیروزی دوران حضور فرانک لمپارد در رختکن این تیم را کسب کند. سرمربی جوان آبی های لندن مجموعا از عملکرد تیمش راضی بوده و از کسب پیروزی تیمش خوشحال است.

 

 

فرانک لمپارد گفت: “من برای تامی آبراهام بسیار خوشحالم. او دو گل بسیار خوب و البته گل پیروزی چلسی را به ثمر رساند، اما من می خواهم امروز در مورد همه بازیکنان صحبت کنم، زیرا ما در یک روز دشوار و گرم بازی را کنترل کردیم. تا امروز ما با توجه به عملکردی که داشتیم به آنچه شایسته اش بودیم دست نیافته بودیم اما امروز برابر نوریچ بالاخره این اتفاق رخ داد.

 

این دیدار یک آزمایش سخت برای ما بود، نوریچ در خانه خود امتیازات زیادی کسب می کند زیرا آنها تیم بسیار خوبی هستند. اینکه دو بار دروازه ما در این دیدار باز شد اتفاقی بود که مورد پسند من نیست، اما فاکتورهای خوبی در نمایش امروز ما دیده می شد و من از این بابت بسیار خوشحالم.”

 

پدرو پیش از آغاز بازی به دلیل مصدومیت از ترکیب خارج شد. فرانک لمپارد در این رابطه گفت: “پدرو در زمان گرم کردن آسیب دید و میسون نیز از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شد که من امیدوارم وی خیلی زود بهبود پیدا کند.”

فرانک لمپارد: به آنچه لایقش بودیم دست یافتیم

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود کد خبر: ۱۶۳۷۰۸۲/۴۲ زمان: ۲۳:۳۳ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس