معماری
خانه / ورزشی / چرا انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد منتفی شد؟

چرا انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد منتفی شد؟

چرا انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد منتفی شد؟کد خبر: ۱۶۳۵۷۲۲/۴۲

زمان: ۲۰:۵۴  
۱۳۹۸/۰۶/۱۹

بازدید: ۵,۶۳۰دو بار احتمال انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد وجود داشته و منتفی شده است.

به گزارش “ورزش سه”، گری لینه کر مهاجم سابق و گلزن فوتبال انگلیس فاش کرد که چرا علی رغم اینکه دو بار تقریبا در آستانه انتقال به منچستریونایتد بوده، در نهایت این انتقال منتفی شده است. گری لینه کر در دوران ورزشی خود در تیم های انگلیسی مانند لستر، اورتون و تاتنهام و همچنین در ادامه در لالیگا و در بارسلونا بازی کرده است. اما گری لینه کر در سالهای ۱۹۸۵ و ۱۹۸۹ امکان انتقال یونایتد را داشته و در نهایت چنین اتفاقی رخ نداده است.

 

 

گری لینه کر گفت: ” روزی ابتدا تاتنهام به من گفت که از نظر مالی شرایط خریدم را ندارد و در همان مقطع مدیر برنامه من برای انتقال به منچستریونایتد با سرالکس فرگوسن وارد مذاکره شده بود.

 

در حالیکه من نزدیک به انتقال به یونایتد بودم، دوباره تاتنهام به من پیغام داد که شرایط جذب من را دارد و انتقالم به اولدترافورد منتقی شد. البته باید  در خاطر داشته باشید که منچستریونایتد در سال ۱۹۸۹ تیمی قدرتمند مانند چهار یا پنج سال بعد نبود.

 

منتفی شدن انتقال به یونایتد در سال ۱۹۸۵؟ نه، من می خواستم به اورتون منتقل شوم و این کار را کردم. به یاد داشته باشید یونایتد در آن زمان تیمی بسیار متوسط ​​بود، اما اورتون قهرمان انگلیس بود.”

چرا انتقال گری لینه کر به منچستریونایتد منتفی شد؟

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود کد خبر: ۱۶۳۷۰۸۲/۴۲ زمان: ۲۳:۳۳ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس