معماری
خانه / ورزشی / نوانکو کانو:/ تیری آنری می‌تواند یک روز سرمربی آرسنال شود

نوانکو کانو:/ تیری آنری می‌تواند یک روز سرمربی آرسنال شود

نوانکو کانو:/ تیری آنری می‌تواند یک روز سرمربی آرسنال شودکد خبر: ۱۶۳۶۱۰۳/۵۰

زمان: ۱۳:۳۵  
۱۳۹۸/۰۶/۲۲

بازدید: ۵۵۵


نوانکو کانو:

نوانکو کانو، اسطوره نیجریه‌ای آرسنال با حمایت از هم‌تیمی سابقش تیری آنری می‌گوید او با وجود ناکامی در موناکو می‌تواند در مربی‌گری هم بدرخشد و سرمربی آرسنال شود.

به گزارش “ورزش سه”، نوانکو کانو، اسطوره نیجریه‌ای آرسنال از هم‌تیمی سابقش در این تیم و اسطوره فرانسوی توپچی‌ها، تیری آنری به عنوان یک جنگجوی بالفطره یاد کرده و می‌گوید او با وجود ناکامی در هدایت موناکو می‌تواند در این حوزه هم موفق شده و یک روز سکان هدایت آرسنال را به عهده بگیرد.

 

 

آنری در نوامبر ۲۰۱۸ به موناکو رفت تا به عنوان سرمربی این تیم منصوب شود. ولی آنری در دوران نشستن روی نیمکت موناکو موفق نبود و بعد از آنکه تیمش در ۲۰ بازی تنها موفق به کسب ۵ پیروزی شد، از این سمت اخراج شد.

 

کانو که در فاصله سالهای ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۴ در آرسنال همبازی تیری آنری بوده می‌گوید شک ندارد آنری به عنوان یک جنگجوی بالفطره توان این را دارد که بار دیگر به اوج برگشته و حتی سرمربی آرسنال شود.

 

نوانکو کانو در مصاحبه با گل گفت:” آنری یک جنگجو است. کسی که هرگز تسلیم نمی‌شود. من معتقدم او در موناکو هم کارش را خوب انجام داد ولی به هر حال موفق نشد”.

 

اسطوره آرسنال در ادامه گفت:” ولی تجربه کردن و آشنا شدن با زیر و بم مربی‌گری برای او اتفاق خوب و مثبتی بود. کسی مثل آنری چه زمانی که روز، روز او است و چه زمانی که بخت با او سر سازگاری ندارد همان آنری بزرگ است. او باید به تلاش ادامه دهد و من می‌دانم که برمی‌گردد و یک روز در باشگاهی بزرگ مربی‌گری می‌کند”.

 

نوانکو کانو:/ تیری آنری می‌تواند یک روز سرمربی آرسنال شود

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود کد خبر: ۱۶۳۷۰۸۲/۴۲ زمان: ۲۳:۳۳ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس