معماری
خانه / ورزشی / پرز به دنبال شکستن رکورد تنیسی گینس/ رئال میزبان غول‌های دنیای تنیس در برنابئو

پرز به دنبال شکستن رکورد تنیسی گینس/ رئال میزبان غول‌های دنیای تنیس در برنابئو

پرز به دنبال شکستن رکورد تنیسی گینس/ رئال میزبان غول‌های دنیای تنیس در برنابئو

به گزارش “ورزش سه”، رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز می‌گوید قصد دارد دیداری تاریخی بین دو اسطوره بزرگ دنیای تنیس، راجر فدرر و رافائل نادال را در ورزشگاه افسانه‌ای رئال، سانتیاگو برنابئو برگزار کند. دیداری که در صورت برگزاری رکورد تعداد تماشاچی حاضر در یک مسابقه تنیس را خواهد شکست و به دیداری تاریخی تبدیل خواهد شد.

 

پرز می‌گوید چند سال است که برای برگزاری این مسابقه بزرگ در ورزشگاه ۸۱هزار نفری برنابئو تلاش می‌کند ولی تلاشهای او تا امروز یا به دلیل مصدومیت یکی از دو ستاره بزرگ دنیای تنیس یا به  خاطر مسائل لجستیکی ناکام مانده است.

 

ولی رئیس رئال می‌گوید با توجه به اینکه به نظر نمی‌رسد فدرر و نادال به این زودی‌ها قصد بازنشستگی داشته باشند این احتمال وجود دارد که برنابئو در آینده بتواند میزبان چنین دیدار بزرگی باشد. دیداری که در صورت برگزاری رکورد جهانی تعداد تماشاچی‌های یک بازی تنیس را خواهد شکست.

 

 

روزنامه اسپانیایی آ اس به نقل از پرز نوشت:” ما چند بار سعی کردیم که با میزبانی دیداری بین راجر فدرر و رافائل نادال در برنابئو رکورد گینس تعداد تماشاچی‌های یک مسابقه تنیس را بشکنیم ولی یا یکی از آنها مصدوم بود یا به دلیل مسائل لجستیکی امکان برگزاری مسابقه میسر نشد”.

 

پرز در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری این مسابقه گفت:” خبر خوب این است که این دو اسطوره بعید است به این زودی‌ها بازنشسته شوند پس یعنی ما هنوز برای رسیدن به هدف‌مان وقت داریم”.

 

رکورد فعلی بیشترین تماشاچی یک مسابقه تنیس به دیدار کیم کلایسترز و سرنا ویلیامز در یک مسابقه نمایشی در بروکسل اختصاص دارد که در سال ۲۰۱۰ با حضور ۳۵۶۸۱ تماشاچی برگزار شده است.

 

انتظار می‌رود برگزاری دیدار فدرر و نادال در برنابئو این رکورد را بشکند چرا که این استادیوم ۸۰هزار نفری در صورت جدال این دو غول دنیای تنیس به احتمال قریب به یقین مملو از تماشاچی خواهد شد.

 

البته پیش از آن رکورد قبلی به احتمال زیاد در جایی به جز برنابئو شکسته خواهد شد چرا که فدرر و نادال قرار است در یک دیدار خیریه در ماه فوریه در استادیوم کیپ تاون در آفریقای جنوبی به مصاف هم بروند. استادیومی که ۵۵هزار نفر ظرفیت دارد.

 

رافائل نادال اسپانیایی از هواداران پر و پا قرص باشگاه رئال مادرید است و این در حالی است که عموی او میگل آنخل نادال برای بارسلونا بازی می‌کرده. راجر فدرر هم در دوران نوجوانی فوتبال بازی می‌کرده و یکی از هواداران پر و پا قرص تیم بازل سوئیس است.

 

 

نادال در روزهای اخیر با پیروزی بر دانیل مدودوف در فینال اپن آمریکا موفق شد نوزدهمین قهرمانی گرنداسلم خود را دشت کند. اسطوره اسپانیایی تنیس حالا تنها یک قهرمانی با فدرر فاصله دارد که موفق شده بیست بار در رقابتهای گرنداسلم به قهرمانی برسد.

 

رئال مادرید، تیمی که نادال هوادار آن است فصل جدید لالیگا را چندان خوب آغاز نکرده و در سه بازی اول خود موفق به کسب پنج امتیاز شده است. رئال در حال حاضر پشت سر اتلتیکو مادرید ۹ امتیازی قرار دارد ولی تنها خبری که می‌تواند ناراحتی رئالی‌ها را کمی کاهش دهد این است که آنها فعلا در جدول جلوتر از بارسلونای ۴ امتیازی ایستاده‌اند.

 

پرز به دنبال شکستن رکورد تنیسی گینس/ رئال میزبان غول‌های دنیای تنیس در برنابئو

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود

تراشتگن: صحبت های مانوئل نویر عادلانه نبود کد خبر: ۱۶۳۷۰۸۲/۴۲ زمان: ۲۳:۳۳ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس