معماری
خانه / ورزشی / بالاک:/ بازیکنان زیادی نیستند که از مورینیو بد بگویند

بالاک:/ بازیکنان زیادی نیستند که از مورینیو بد بگویند

بالاک:/ بازیکنان زیادی نیستند که از مورینیو بد بگویندکد خبر: ۱۶۷۵۱۶۲/۳۰

زمان: ۰۳:۱۰  
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

بازدید: ۳,۳۵۶


بالاک:

میشائیل بالاک، ستاره سابق چلسی، تایید کرد که ژوزه مورینیو به عنوان یک مربی بسیار سخت‌گیر است اما معتقد است  که بسیاری از شاگردان سابق این مربی پرتغالی همچنان از او به خوبی یاد می کنند.

به گزارش “ورزش سه”، مورینیو در سال ۲۰۰۶، بالاک را از بایرن مونیخ خرید و این ستاره آلمانی یکی از ستاره های تیم او  در فصل ۰۷-۲۰۰۶ بود.

شیوه سخت‌گیرانه مربیگری مورینیو باعث شده تا او در طول دوران حرفه‌ای اش با تعدادی از ستاره هایش در رئال مادرید، اینتر و منچستریونایتد دچار مشکل شود. اما بالاک معتقد است که کاریزما و جاه طلبی مورینیو، ویژگی های جذاب است و علی رغم سختگیری‌هایش، بازیکنان کمی به رفتار او انتقاد دارند.

او به اسکای اسپورتس گفت:” شخصیت و جاه طلبی او واقعا شما را جذب می کرد. کار کردن با مربی‌ای مانند او برای من واقعا جدید بود. او فوق العاده بود و من خیلی راحت تصمیم گرفتم که به چلسی بپیوندم. رابطه من با او هنوز خوب است. بازیکنان زیادی نیستند که در مورد مورینیو بد بگویند.”

 

 

مورینیو در اوایل فصل ۰۸-۲۰۰۷، بعد از کسب چند نتیجه ضعیف که باعث بالا گرفتن اختلافش با رومن آبراموویچ شد، چلسی را ترک کرد. بالاک در مورد این اتفاق گفت:” من به اندازه کافی باتجربه بودم که این تصمیم را درک کنم. وقتی پیروز نمی شوید، مربی کم و بیش ضعیف ترین فرد در تیم است که می تواند با نفر دیگری جانشین شود.

او چهارمین سال حضورش در چلسی را سپری می کرد. اگر به میانگین حضور مربیان در چلسی نگاه کنید، متوجه می شوید که این زمان خوبی است. او خیلی سخت کار می کرد و شاید به مقطعی برسید که شرایط خوب پیش نرود.

حتی در آن زمان هم هواداران می دانستند آنچه او انجام داد، آنها را به آن سطح برگردانده است.”

بالاک:/ بازیکنان زیادی نیستند که از مورینیو بد بگویند

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

هری مگوایر؛ رهبر امور خیریه در منچستریونایتد

هری مگوایر؛ رهبر امور خیریه در منچستریونایتد کد خبر: ۱۶۷۶۶۹۵/۴۲ زمان: ۲۰:۵۵ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس