معماری
خانه / ورزشی / دلتنگی برایتون برای جهانبخش(عکس)

دلتنگی برایتون برای جهانبخش(عکس)

دلتنگی برایتون برای جهانبخش(عکس)کد خبر: ۱۶۷۵۱۴۸/۱۳

زمان: ۲۱:۵۵  
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

بازدید: ۲۰,۰۲۸باشگاه برایتون با انتشار تصاویری از بازیکنان‌اش ازجمله مهاجم ایرانی خود ابراز امیدواری کرد تا دوباره بازی‌ها از سرگرفته شود.

به گزارش “ورزش سه”، حدود ۱۵ روز از آخرین مسابقه برگزار شده در لیگ برتر انگلیس می‌گذرد و طی دو هفته اخیر هیچ بازی رسمی به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام نگرفته است که این اتفاق موجب شده علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی برایتون نیز در قرنطینه خانگی باشد.

 

جهانبخش که به مرور زمان در ترکیب برایتون و بیشتر به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌رفت، در آخرین مسابقه تیمش مقابل ولورهمپتون در ۱۰ دقیقه پایانی بازی کرد ولی بعد از آن بخاطر تعطیلی مسابقات و تمرینات، دور از هم‌تیمی‌هایش بوده است.

 

طبق آخرین اطلاعیه اتحادیه فوتبال انگلیس، مسابقات لیگ برتر جزیره تا تاریخ ۳۰ آپریل (۱۱ اردیبهشت ۹۸) برگزار نخواهد شد و حتی ممکن است این تاریخ به تعویق بیفتد.

 

باشگاه برایتون در توئیتی که تصویر خوشحالی گل علیرضا جهانبخش را نیز در آن درج کرده، برای بازیکنان‌اش ابراز دلتنگی، آرزوی سلامتی و بازدید دوباره در آینده‌ای نزدیک داشته و امیدوار است هرچه زودتر تمرینات‌اش را با رفع شیوع ویروس کرونا از سر بگیرد.

 

دلتنگی برایتون برای جهانبخش(عکس)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

هری مگوایر؛ رهبر امور خیریه در منچستریونایتد

هری مگوایر؛ رهبر امور خیریه در منچستریونایتد کد خبر: ۱۶۷۶۶۹۵/۴۲ زمان: ۲۰:۵۵ …

پاسخ دهید

قالب وردپرس