معماری
خانه / ورزشی / همدردی استقلالی ها با کاوه دوست داشتی/ جنگ ستودنی دکتر ستوده با کرونا ویروس (عکس)

همدردی استقلالی ها با کاوه دوست داشتی/ جنگ ستودنی دکتر ستوده با کرونا ویروس (عکس)

همدردی استقلالی ها با کاوه دوست داشتی/ جنگ ستودنی دکتر ستوده با کرونا ویروس (عکس)کد خبر: ۱۶۷۵۲۴۱/۳۵

زمان: ۱۵:۳۷  
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

بازدید: ۲,۰۹۸


همدردی استقلالی ها با کاوه دوست داشتی

پزشک استقلال این روزها در جنگی ستودنی با کروناویروس روزهای سختی را روی تخت بیمارستانی پشت سر می گذارد که خود سال ها بر بالین بیمارانش می ایستاد.

 

به گزارش “ورزش سه”، کاوه ستوده پزشک باشگاه استقلال که نزدیک به یک دهه از همکاری نزدیکش با بازیکنان سرشناس این تیم پرطرفدار می گذرد این روزها مثل هزاران هزار ایرانی مبتلا به کروناویروس در حال تجربه نبردی ستودنی با این بیماری مهلک است.


دکتر ستوده که خود به عنوان یکی از پزشکان حاذق بیمارستان آتیه چندین دهه بالای سر بیمارانش در تخت های بستری اتاق های آتیه می ایستاد این بار ناخواسته اسیر ویروسی شد که در روزهای آغازین نوروز ۹۹ گریبان نه تنها مردم ایران بلکه به کابوسی بزرگ برای تمام جهان تبدیل شده است.


دکتر نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در تشریح آخرین وضعیت همکار دوست داشتنی اش در کادر پزشکی آبی ها با ابراز رضایت از روند درمانی او از جنگ ستودنی کاوه ستوده و سایر بیماران مبتلا به کروناویروس پرداخت و ابراز امیدواری کرد با پیگیری دقیق روند درمان، هر چه زودتر سلامت کامل خود را به دست بیاورد.

 

 


جالب این که بازیکنان و عوامل فنی استقلال نیز در روزهای گذشته به محض مطلع شدن از وضعیت پزشک دوست داشتنی تیم، کسی که در تمام روزهای آسیب دیدگی به داد آنها می رسید با انتشار پست ها و استوری های روحیه بخش از او خواستند در این جنگ سخت و دشوار پیروز شده و خیلی زود به جمع آنها در آغاز دور جدید تمرینات بازگردد.

همدردی استقلالی ها با کاوه دوست داشتی/ جنگ ستودنی دکتر ستوده با کرونا ویروس (عکس)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

فاتی: مسی بیرون و درون زمین به من کمک می کند

فاتی: مسی بیرون و درون زمین به من کمک می کند کد خبر: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس