معماری
خانه / ورزشی / ادعای مارسی: آلوارو گونزالس را به مرگ تهدید کردند

ادعای مارسی: آلوارو گونزالس را به مرگ تهدید کردند

ادعای مارسی: آلوارو گونزالس را به مرگ تهدید کردند



کد خبر: ۱۷۰۸۰۶۰/۵۰

زمان: ۱۲:۳۷  
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بازدید: ۲,۲۵۶



باشگاه مارسی می‌گوید بعد از منتشر شدن شماره تلفن شخصی آلوارو گونزالس ستاره این تیم در برزیل او تهدیدات جانی دریافت کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه مارسی می‌گوید آلوارو گونزالس ستاره این تیم که در جریان دیدار با پاری سن ژرمن ادعا شده بود به نیمار توهین نژادی کرده بعد از آنکه شماره تلفن شخصی او در اینترنت فاش شده و در برزیل توزیع شده است پیام‌های متعددی دریافت کرده که با تهدیدات جانی همراه بوده است.

 

 

در جریان دیدار اخیر دو تیم نیمار به دلیل ضربه ای که به سر گونزالس زد از زمین اخراج شد ولی ادعا کرد ستاره مارسی به او توهین نژادی کرده است. گونزالس این ادعا را رد کرد ولی باشگاه PSG از نیمار دفاع کرده و خواستار تحقیق در این باره شد.

 

مارسی هم از سوی دیگر در کنار بازیکن خود ایستاده و ادعا کرد شماره تلفن آلوارو گونزالس از طریق اینترنت در برزیل پخش شده و او پیام‌های تهدیدآمیز زیادی دریافت کرده که بسیاری از آنها تهدید او به مرگ بوده.

 

باشگاه مارسی در بیانیه ای گفت: ” آلوارو گونزالس نژادپرست نیست و این را در رفتارش در باشگاه نشان داده و هم تیمی‌های او هم این را تایید می‌کنند. باشگاه برای تحقیقات بیشتر در این باره با کمیته انضباطی نهایت همکاری را خواهد کرد. اما این درگیری تبعات جدی دارد. باشگاه ما پخش شدن شماره تلفن شخصی او و نزدیکانش توسط رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در برزیل را محکوم می‌کند. این باعث شده بازیکن ما با آزارهای زیادی مواجه شود و از جمله به قتل تهدید شود”.

 

 

ادعای مارسی: آلوارو گونزالس را به مرگ تهدید کردند

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

فاتی: مسی بیرون و درون زمین به من کمک می کند

فاتی: مسی بیرون و درون زمین به من کمک می کند کد خبر: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس