معماری
خانه / ورزشی / ۳ امتیاز شیرین با ضربه طلایی؛ / گلی که شجاع را بهترین کرد! (عکس)

۳ امتیاز شیرین با ضربه طلایی؛ / گلی که شجاع را بهترین کرد! (عکس)

۳ امتیاز شیرین با ضربه طلایی؛ / گلی که شجاع را بهترین کرد! (عکس)کد خبر: ۱۷۰۸۲۰۰/۴۷

زمان: ۰۰:۴۵  
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

بازدید: ۲۵,۷۱۵


۳ امتیاز شیرین با ضربه طلایی؛

شجاع خلیل زاده با گل زیبایی که به ثمر رساند، بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس – التعاون شد.

به گزارش “ورزش سه”، مدافع شماره ۳ پرسپولیسی ها روی یک ضربه کرنر توانست گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند و سرخ ها را به نخستین برد آسیایی رساند؛ بردی که حالا شاگردان یحیی گل محمدی را به صعود امیدوار کرده است. شجاع این گل را در حالی به ثمر رساند که وحید امیری تاثیری قابل توجه روی ارسال امید عالیشاه گذاشت و خلیل زاده نیز با ضربه ای دقیق دروازه کاسیو را فرو ریخت.

 

 

 

 

نکته جالب این که توپ در حالی در محوطه جریمه به شجاع خلیل زاده رسید که او تعادل خوبی نداشت و ۴ بازیکن التعاون نیز برای تصاحب توپ تلاش می‌کردند اما شجاع به شکلی استثنایی به توپ نزدیک شد و مثل یک مهاجم و به صورت سرضرب توپ را به گوشه دروازه فرستاد و قفل دروازه تیم عربستانی را شکست.

 

این دومین گل شجاع خلیل زاده در لیگ قهرمانان آسیا بود و نکته جالب این که گل قبلی هم در مقابل تیمی عربستانی یعنی الاهلی رقم خورده بود. این در حالی است که چندی پیش دو پیشکسوت فوتبال ایران یعنی خداداد عزیزی و کریم باقری شجاع را مدافعی سرزن دانستند که توانایی کمتری در کار با پا دارد اما حالا خلیل زاده به این دو نیز پاسخ خوبی داده و می‌تواند ادعا کند که مدافعی گلزن در تیم پرسپولیس است.

 

 

 

 

شجاع در این بازی ۷۳ پاس داد و با ثبت نرخ ۸۶.۳% پاس صحیح، شب درخشانی را سپری کرد. کار او زمانی ارزشمند است که بدانیم در زمین حریف نیز شجاع توانست ۸۱ درصد پاس صحیح را از خود به جای بگذارد. وی همچنین ۶ کنش دفاعی داشت و در بیش از ۱۵ دوئل هم مشارکت کرد و با ثبت نمره ۷.۷ از پایگاه سوفا اسکور بهترین بازیکن زمین شد و AFC نیز او را به عنوان ستاره دیدار پرسپولیس – التعاون شناخت.

 

خلیل زاده که در این مدت کشمکش های زیادی را با باشگاه پرسپولیس داشته، حالا توانایی اش را به نمایش گذاشته و با این گل سه امتیازی، نقش کلیدی خود را نشان داده است. هواداران پرسپولیس نیز واکنش فوق العاده ای به این گل خلیل زاده نشان دادند و تردیدی نیست که در صورت صعود پرسپولیس، از این گل به عنوان گلی مهم و سرنوشت ساز یاد خواهد شد.

 

 

 

 

 

۳ امتیاز شیرین با ضربه طلایی؛ / گلی که شجاع را بهترین کرد! (عکس)

درباره ی mahdi4187

همچنین ببینید

فاتی: مسی بیرون و درون زمین به من کمک می کند

فاتی: مسی بیرون و درون زمین به من کمک می کند کد خبر: …

پاسخ دهید

قالب وردپرس